Знахарі - Блог про Львів

Знахарі

Давай триста гривень!!!

Зараз їх вже стало менше. Чи то в газетах вже менше цих людей друкують чи всі зрозуміли, що це все маячня.

Мова сьогодні піде про знахарів.

Буквально рік-два тому, коли листав пресу чи якісь журнали натрапляв на рекламу у якій йшлося: «Якщо у Вас якась проблема у сім’ї чи зі здоров’ям – приходьте до Нас, ми Вас вилікуємо». Таких подібних оголошень було багато.

Потім ще зазначалося, що є один безкоштовний сеанс буцімто – загальне зібрання, де знахар розказує про хвороби, як з ними боротися. Потім опісля реклами йшли подяки людей, яких знахар вилікував. І насамкінець було написано графік прийому знахаря: місце, дні, година, і вартість прийому. Приблизно не пам’ятаю, але вроді вона була чи 30 чи 40 гривень.

На їхню рекламу куплялися багато людей. Переважно сільське населення. А то як заїдеш у село, кинеш плітку, то за годину вже всі її знають. То Вам не місто, у селі люди один другого знають і новини також розповсюджуються доволі швидко.

Чесно, чув розмови людей, що мол є такі знахарі лікують від тиску чи радикуліту. Ну всі хвороби я не пам’ятаю, але люди думали їхати чи поїхали. Я звичайно зразу ж сказав, що це все фігня.

Ну як якісь знахарі можуть виліковувати такі важкі хвороби, що цілий світ виліковувати не може?

Звичайно мені казали: «Та ти мале нічого не розумієш!!!». Я вирішив переконатися. Фіг з ними з тими грошима, але хоча б буду знати.

Прийшов я з другом у вказане приміщення. Людей було доволі багато. Всі як завжди почали здружуватися. Почали розказувати про свої вади. Знахар через деякий час почав приймати. На коридорі ходила його помічниця і давала квитки відповідно за певну суму грошей.

Також читайте:   Що означає слово "Vorobus"?

Що мене відразу ж здивувало, то це те, що люди, які побували у знахаря виходили і при запитанні що там, вони нічого не відповідали, а тихенько йшли і поступово зникали серед людей, які ходять по вулиці.

Ну ось і дійшла моя черга. Я зайшов. Знахар був такий привітний і спитався, що у такої молодої людини сталося.

План дій я вже мав наперед. Сказав йому якусь хворобу. Чоловік оглянув мене і каже – Вам пороблено. Треба знімати порчу, хоча насправді мені нічого не бракує. Я чуть не розсміявся, але не можна було, треба було взнати все.

«То лікуй мене», – сказав я. Знахар не дурний. Каже приходь через два дня і візьми з собою 1000 гривень і все вилікуємо, бо потрібні спеціальні засоби. Я звичайно построїв мудре лице, що все зрозумів і обов’язково прийду.

Насамкінець знахар добавив фразу: «Але, коли будеш виходити, то нікому нічого не розказуй, бо наженеш на себе негативну енергію». Все, тепер я все зрозумів. Цей шарлатан так казав кожному. Ото тому то люди виходячи нічого не говорили.

Коли я вийшов, то сміявся чуть не луснув від сміху. Ну то ж треба вміти так розказувати людям. Я звичайно сказав людям, що були на коридорі свої дослідження та більшість не повірила та і гроші вже здали.

Отакі от ці знахарі. Всього-навсього прості аферисти. Зараз вони зникли з газет, але це не означає що вони пропали назавжди.

Будьте уважними, моліться до Бога і не вірте ніяким знахарям типу таких як я Вам розказував.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. zars 24.03.2010 пише:

  “Не вірю!” (Станіславський, цитата).

 2. Narcus 25.03.2010 пише:

  Ти знаєш маю друга в якого була грижа на спині-і чим він тільки не лікував-все йшло до операції- але йому запропонували сходити-до одного знахаря-і він йому допоміг!!! Зараз він себе почуває добре- у хорошій фізичній формі!!! Цей знахар при розмові з ним розказував що відчував смерть людей в лікарні!!! І тут можна задуматись-чи це шарлатани чи ні!!!

 3. Tail 26.03.2010 пише:

  Narcus ти можеш написати координати цього знахаря.Дуже треба.

 4. russo turisto 26.03.2010 пише:

  Раньше, когда еще небыло медицины, знахари лечили все болезни, и довольно справно.

 5. Narcus 26.03.2010 пише:

  Tail, Можу— кинь свій номер- і я тобі скажу де це є!!!

 6. Lanagur 05.04.2010 пише:

  Шарлатанів досить багато, і шо мене більш за все дивує це те, шо вони можуть взяти офіційний дозвіл на свій вид діяльності, тобто держава нас ніяк не захищає від них, а навпаки дає добро на то, шоб на ось так ошукували(((

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*