Дитячий форум видавців – 2010 у Львові

Форум видавців-2010

Ось і дочекалися його прихильники дитячих книжок.

Сьогодні у Львові відкривається найбільший у Східній Європі дитячий книжковий ярмарок – «Форум видавців –дітям -2010».

Починаючи від сьогоднішнього дня 29 квітня і до 1 травня проходитиме цей культурний захід. Львів вже четвертий рік поспіль приймає дитячий книжковий форум.

Проходитиме він не де інде, а у Палаці Мистецтв, що на вулиці Коперника. Програма заходів надзвичайно велика, це близько 240 заходів.

Зокрема:

Будуть проводитися майстер-класи для малечі: це і живопис, карикатури, гончарство, ткацтво, акторська майстерність тощо

Письменники будуть роздавати автографи

Презентація нових книжок

Лотереї, розіграші, призи

Фестиваль-парад літературних героїв

Виставка малюнків конкурсу «Я люблю читати!» та фотовиставка «Моя читаюча родина»

Тощо.

Не обійдеться і без почесних гостей свята. Цього року на форум повинні завітати за словами організаторів такі відомі суспільству люди як:

Богатир – Василь Вірастюк

Віктор Морозов – музикант

Ірена Карпа – письменниця

Буде і гість із-за кордону, а точніше гостя – литовська художниця Сігуте Ах.

Нагороджувати будуть також найкращого читача України, а претендують на це звання 150 тисяч українських школярів, які і з’їдуться до Львова.

Також читайте:   Нерукотворний образ Ісуса Христа перебуватиме у Львові до 19 лютого

Не обійдеться і без благо чинності. Так вже зібрано близько 6 тисяч книг, які завдяки акції «Подаруй дитині книжку» будуть передані у інтернати, дитячі будинки, малозабезпеченим сім’ям.

Також відбудеться міжнародна науково-практична конференція на тему: проблеми дитячого читання і дитячої книги. Об’єднає вона фахівців з багатьох країн. Це і Естонія, Латвія, Литва, Польща, Болгарія, Росія,Німеччина і звичайно Україна.

У програмі конференції дискусія по питанню інноваційної діяльності сучасних дитячих бібліотек, сучасних засобів просування та реклами дитячої книги, автора.

І як не згадати про фінансування форуму:

Як сказала президент «Форуму видавців» Олександра Коваль з ним сутужно. Щоб організувати форум потрібно близько 387 тисяч гривень, а спонсори і державні кошти покривають близько 100 тисяч гривень. Приходиться вкладати свої гроші.

Чесно кажучи дивлячись на таку ситуацію можна припустити що і таке дійство як дитячий форум може й зникнути. Так буває. Є гроші є свято, немає – відповідно нема свята.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Маестро 29.04.2010 пише:

    Я чув про цей форум))) досить крута штука, в мене знайома одна з організаторів))))) взагалі якшо ви хочете купити книгу то кращого місця ніж форум не знайдете, тут вибір найбільший і ціни найоптимальніші)) Ксю можеш вже шось по тихеньку підшуковувати дітям на майбутнє…

  2. данило 29.04.2010 пише:

    хоть трохи діти зацікавляться книжками

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*