Користь червоного вина

Червоне вино

Робота, дім, сім’я ще щось. Так кожного дня. А деколи хочеться відпочити, пожити як аристократ. 🙂 Може навіть влаштувати п’янку чи просто випити собі келих вина чи коняку сидячи в своєму любимому кріслі вдома перед телевізором заклавши ноги.

Не обов’язково пити там алкогольні напої, можна просто чай чи молоко. 🙂

Та сьогодні все-таки поговоримо про вино, а саме червоне. В чому є його користь і чи є негативні сторони в нього.

Вино полюбляють не всі. Спорити тут не буду. Є і інші алкогольні напої типу горілки, пива, коняку та тому подібне. Та є і фанати вина. От скажімо знаю багатьох людей, що люблять його вживати.

Для довідки скажу, що виноце напій алкогольний, який одержують із виноградного соку, вишень, смородини, порічок, яблук. Це вже за смаком і за попитом споживачів. Хто що любить.

Герой нашої розповіді сьогодні – червоне вино отримують із винограду з шкіркою.

Існує думка, що червоне вино запобігає виникненню розвитку серцево-судинних захворювань. Інші кажуть що нічого подібного. Що вино може шкодити здоров’ю. Зокрема дослідження проводили данські і американські вчені на основі життя населення і їхніх достатків. Існувала навіть думка, що вино не впливає на здоров’я. Нічим воно не впливає.

Потім цю думку спростовували. То таке. Думок є багато.

Та якщо говорити про користь вина, то перш за все потрібно пам’ятати що забагато його вживати не можна. Добова норма повинна становити не більше сто грам. Бо що забагато, то вже шкідливо.

Цю норму можна розбивати на цілий день. Трішки випити в обід, трішки зранку. Це як Ви собі захочете.

Червоне вино є тоді корисним, коли воно виготовлене правильно. Витяжки, що мають кістки винограду розчиняють такий всім знайомий холестерин, укріплюються судини, запобігається накопичення жирів.

Вино може впливати і на Ваш зовнішній вигляд. Воно містить велику кількість антиоксидантів, що омолоджує і покращує стан шкіри, спалює жир завдяки обміну речовин.

Також червона водичка використовувалася при різних захворюваннях крові. Для цього виготовляли лікувальний коктейль з додаванням меду та соку алое.

Диво-напій вживали й для підтримки зовнішнього вигляду: завдяки великій кількості антиоксидантів вино здатне омолодити та покращити стан шкіри, а стимулюючи обмін речовин, спалює зайвий жир.

Почитавши статтю Ви відразу ж кинетеся вживати червоне вино, та будьте обережні, хто має гіпертонію та шлунково-кишкові захворювання. Щоб Вам не зашкодило.

Будьте здорові!!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 8 може ще щось напишете?

 1. zars 15.04.2010 пише:

  Шось та закуска на фотці зіпсулася – сир дуже зацвив.

 2. zars 15.04.2010 пише:

  Сухого червоного вина добре зранку ковтнути (разів кілька), якшо звечора горілка вживалася (багато). Рекомендую: вино – справді живильний нектар.

 3. Lanagur 15.04.2010 пише:

  zars пише: Сухого червоного вина добре зранку ковтнути (разів кілька), якшо звечора горілка вживалася (багато). Рекомендую: вино – справді живильний нектар.

  ага. ти ще скажи, шо алкоголь в малих дозах корисний в любій кількості. Шановні, пам’ятайте , шо невміле похмілля приводить до алкоголізму, тому зранку не ковтайте багато вина!

 4. Архіваріус 15.04.2010 пише:

  zars пише: Шось та закуска на фотці зіпсулася – сир дуже зацвив.

  Зарсе, нічого він не зацвив. То просто сир такого сорту, доволі смачний і під червоне вино іде як бульба з сосом.

 5. Lanagur 15.04.2010 пише:

  Архіваріус
  Зарсе, нічого він не зацвив. То просто сир такого сорту, доволі смачний і під червоне вино іде як бульба з сосом.

  з сосом ? дивись Архіваріус, не балуй з ним дуже!))))

 6. Пропоную детальніше прочитати про вино і антиоксиданти на “Станіславівському натуралісті”: http://www.naturalist.if.ua/?p=2230 – там багато про користь вина. In vino veritas (lat.)

 7. Архіваріус 15.04.2010 пише:

  Андрій М. Заморока пише: Пропоную детальніше прочитати про вино і антиоксиданти на “Станіславівському натуралісті”: http://www.naturalist.if.ua/?p=2230 – там багато про користь вина. In vino veritas (lat.)

  Хто не п’є вина не знає його користі, а хто його п’є той не знає його шкоди.

 8. russo turisto 16.02.2013 пише:

  Вино запрещено, но есть четыре “но”:
  Смотря кто, с кем, когда и в меру ль пьет вино.
  При соблюдении сих четырех условий
  Всем здравомыслящим вино разрешено.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*