Футзал. Чемпіонат України. Тайм 5:4 Енергія - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Тайм 5:4 Енергія

Тайм - чемпіон України сезону 2009-2010

Буквально тільки що завершилася гра у Харкові, де місцевий Локомотив приймав конкурента Тайму за золото Шахтар. Якщо донеччани втрачали очки, то львів’яни вдруге поспіль стали би чемпіонами України.

Так воно і сталося. Поєдинок у Харкові завершився внічию 1-1 і Тайм став чемпіоном України сезону 2009- 2010.

Не малий внесок внесла і сьогоднішня перемога Тайму у дербі над земляками із Енергії. Поєдинок у палаці спорту Галичина завершився із рахунком 5-4.

Дербі є дербі. Це в черговий раз доказав сьогоднішній поєдинок. І хоча команди вже майже на сто відсотків вирішили свої локальні завдання у чемпіонаті гра сподобалася.

Ви тільки заверніть увагу коли забивалися голи. До 8 хвилини глядачі побачили 5–ть забитих м’ячів. Гра проходила фактично без захисту.

Тайм у сьогоднішньому поєдинку хотів реабілітуватися ще і за минулу поразку від Енергії, а в свою чергу Енергія хотіла ще раз зупинити «машину Гончаренка».

Гра розпочалася із голу.

Вже на першій хвилині чудову передачу Легчанова замкнув на дальній штанзі Кондратюк.

Та Енергетики не здалися . Не минає і 5 хвилин вже Енергія попереду.

3 хвилина – пас Тригубця замикає Задорожний

6 хвилина – прямим ударом зі штрафного відзначається Петрушин. Зазначу, що невдало у цьому епізоді зіграв голкіпер Тайму Лисенко. Вроді стояв у ближньому куті і там же і пропустив м’яч.

Та не встигли вболівальники обговорити гол, як рахунок став вже рівний.

7 хвилина зустрічi – Тайм заробляє штрафний і Легчанов філігранним ударом відправляє шкіряного у дев’ятку воріт голкіпера Енергії Кардаша.

Ще якась хвилина і вже Тайм попереду.

Також читайте:   «Галицька здоба» здобула перемогу на благодійному турнірі в підтримку ЗСУ

8 хвилина – вихід сам на сам Павленка із Кардашем і гол.

Такий шалений початок не міг не тішити публіку, якої зібралося доволі багато. Вболівальники Енергії і Тайму перекрикували один одного.

Та повертаємося до гри.

Тайм 5-4 Енергія

Гра заспокоїлася. Команди почали уважніше грати у захисті. Так тривало до 16 хвилини, коли пасом врозріз від Бондаря скористався Чепорнюк.

А потім був десятиметровий. Буквально за хвилину Тайм набирає 2 фоли і як наслідок у сумі шість.

До м’яча підходить Романов і б’є мимо. Це напевно ключовий епізод зустрічі.
Перший тайм так і завершився із рахунком 4-2 на користь львів’ян – Тайму.

Друга половина зустрічі не була вже такою багатою на голи. Моменти були як в одної так і в іншої команди. Чудово діяли обоє стражів воріт.

Голи все ж були і не один.

29 хвилина – Чепорнюк добиває м’яч у ворота і рахунок стає 5-2.

Здавалося інтрига у матчі померла та не тут то було.

30 хвилина – передачу Струка замикає Ільницький 5-3.

40 хвилина – вже з п’ятим польовим гравцем енергетики розігрують класну комбінацію і той же Ільницький скорочує розрив у рахунку до мінімуму.

Залишалося грати ще хвилину і шанси врятуватися у Енергії були та не повезло. Тайм також міг забити, але фінальний свисток зафіксував на табло рахунок 5-4 на користь львівського Тайму.

Вітаємо Тайм із чемпіонством, а Енергію із завоюванням бронзових медалей чемпіонату України сезону 2009–2010 років!!!