Карпати 0:2 Кривбас - Блог про Львів

Карпати 0:2 Кривбас

Карпати - Кривбас

У черговому 29-ому турі чемпіонату України із футболу львівські Карпати перед своїми вболівальниками, яких зібралося близько 10 тисяч, екзаменували криворізький Кривбас. Після того, як львів’яни виконали завдання на сезон – вихід у Лігу Європи, вболівальник чекали на чергову перемогу, та цього разу не судилося.

Більш вмотивований Кривбас, який всіма силами бореться за виживання здобув перемогу на газоні львівського стадіону Україна із рахунком 2-0.

І знову гравці пов’зані зі Львовом Нам забивають. Цього разу Даниловський не забив хоча був в складі гостей. Злим генієм став колишній гравець Фк Львова – Валерій Федорчук.

Саме він на 5 хвилині чудовим ударом здалеку відкрив рахунок у матчі, Тлумак виручити не зумів.

Післяпропущеного гола львів’яни спочатку нервували, але згодом моменти посипалися один за другим та оборона гостей і їхній воротар Каніболоцький в цей вечір були на висоті.

І як це трапляється у футболі: Не забиваєш ти – забивають тобі підвердилося і у цій грі.

33 хвилина – скидка Даниловського і Варанков переправляє м’яч у сітку воріт Карпат.

Другий тайм – стандартна ситуація. Господарі атакували, гості всією командою захищалися гостро атакуючи. Та ситуація на полі не змінилася.

Також читайте:   Куди перейде Феррао? Частина 2

Відзначу дебют у основній команді гравця Карпат – Гудими.

В підсумку 2-0 на користь криворіжців.

Шкода, що остання гра у цьому сезоні перед своїм вболівальниками завершилася негативно.

Після 29-ого туру Карпати набрали 49 очок і посідають 5-те місце у турнірній таблиці. З цієї позиції їх вже ніхто не зіштовхне.

Наші вже минулі суперники після перемоги набирають 22 очка (15 місце) і зберігають хороші шанси, щоб залишитися у прем’єр- лізі.

Наступну гру Карпати проведуть у неділю – 9 травня.

Це буде заключна гра сезону 2009 – 2010. На виїзді львів’яни зустрічатимуться із маріупольським Іллічівцем. Для обидвох суперників ця гра турнірного значення не буде мати. Можливо команди покажуть відкритий футбол.