Футбол. Чемпіонат світу. Іспанія 2:1 Чилі (відео)

Іспанія перемагає Чилі

Ось і завершився груповий етап на чемпіонаті світу з футболу – 2010. Останніми з’ясовували стосунки між собою команди групи H.

Увага нашого сайту була прикута до поєдинку діючих чемпіонів Європи іспанців, які зустрічалися із збірною Чилі. Команді Дель Боске потрібно було перемагати, щоб почуватися спокійно адже позаду йшла Швейцарія, яка у випадку перемоги і осічки іспанців виходила б з групи.

Та все завершилося банально, швейцарці не перемогли відверто слабкий Гондурас зігравши 0-0, а Іспанія мінімально перемогла Чилі 2-1.

Іспанія і Чилі крокують далі, а скільки нервів довелося пережити останнім. А все знову зіпсував арбітр. Вроді високого рівня турнір, а кваліфікація в арбітрів нульова.

Ну скажіть, за які такі провини головний рефері матчу дав другу жовту гравцю Чилі? Та Навпаки Фернандо Торресу потрібно було давати попередження за симуляцію.

Я чесно не вболівав ні за одну із команд, але думаю ви мене розумієте. Набридли ці помилки.

Тепер до гри.

Спочатку матчу чилійці притиснули іспанців і раз за разом біля воріт чемпіонів Європи виникали небезпечні моменти. І якби команда із-за океану була влучнішою, то іспанцям було би несолодко.

А забили якраз європейці. Гол вийшов із розряду курйозних.

25 хвилина – воротар чилійців залишив свої ворота намагаючись завадити Торресу забити гол, м’яч перехопив Вілья і з центру поля послав шкіряного у сітку.

Також читайте:   Воробус відвідав матч Португалія - Данія

Не встигли чилійці прийти до тями як знову гол і знову у їхні ворота.

37 хвилина – чудова комбінація іспанців і Інєста хорошим ударом з лінії штрафної кладе м’яч у кут.

А потім було вилучення. Тут немає слів. Все і так зрозуміло.

Чилійці схопилися за голову. Вони розуміли, що їм хіба допомогти вийти у 1/8 фіналу може Гондурас, якщо вистоїть у матчі із швейцарцями.

Та і самі вони не здавалися.

Як тільки розпочався другий тайм, Чилі забиває і повертає інтригу.

48 хвилина – Міляр дальнім ударом із метрів 22-ох і завдяки рикошету скорочує розрив у рахунку.

Потім команди атакували як одна, так і інша, та більше забити вони не змогли.

Фінальному свистку більше раділи іспанці адже вони гарантовано були вже у плей-офф та згодом те саме робили і чилійці. Їх порадувала звістка що Гондурас вистояв і не дав перемогти Швейцарії.

Таким чином, груповий турнір завершився, впереді на вболівальників футболу очікують матчі на виліт, в яких права на помилку немає вже жодна команда.

У публікації використано фото з сайту wc2010.football.ua.