Футбол. Чемпіонат світу. Німеччина 4:1 Англія (відео)

Німеччина виходить у чвертьфінал

Чемпіонат світу в ПАР продовжується, настала пора матчів на виліт. Вчора першими чвертьфіналістами стали Уругвай і Гана, які обіграли відповідно Південну Корею і США.

Сьогодні ж увага нашого сайту була привернута до гри грандів світового футболу, які так рано зустрілися між собою, це збірні Німеччини і родоначальники футболу збірна Англії.

Гра завершилася розгромом англійців із рахунком 4-1, хоча до гри напевно мало хто міг спрогнозувати такий результат.

Німеччина є Німеччина. Скільки живу завжди знаю, що вони завжди далеко проходять по турнірному шляху і якщо чемпіонат вони не виграють, то в півфіналі є майже завжди.

Та тут гра була інша. Суперник – збірна Англії, яка з амбітним тренером Капелло заявляли, що їхня команда готова перемогти на цьому світовому форумі.

Але, говорити – не мішки носити. В підсумку що ми маємо? Англія їде додому.

Перед тим як перейти до огляду гри знову хочу звернути увагу на суддів. Це якийсь кошмар. Як ще сказати. При рахунку 2-1 на користь німців англійці забивають чистий гол, а суддя не зараховує. Що тут сказати.

Та і перший гол Німеччина забила з офсайду. Не думайте, що я вболівав за Англію, але скільки часу ще буде цей бардак? Та введіть повтори і все.

Матч розпочався із атак англійців та Німеччина вміло захищалася. А потім взяла і забила.

Також читайте:   Футбол. Кубок України. Гірник-Спорт 0:5 Карпати

20 хвилина – воротар Нойнер вибивав м’яч і найшов тим самим нападника Клозе. Останній прийняв шкіряного і вміло пробив повз воротаря англійців Джеймса.

Минає якихось 12 хвили ні вже 2-0.

32 хвилина – після пасу з правого флангу Мюллер і Лукаш Подольські (Німеччина) вийшли 2 в 1! Томас зробив передачу на хід Подільському, і Лукаш з кута воротарського низом пробив під Джеймсом.

Здавалося все, можна гру завершувати. Та не тут то було.

Англія показала характер.

37 хвилина – Навіс Джерарда замикає Апсон.

Не минає і хвилини і гол знову та суддя його не зараховує. А м’яч пересік лінію ще й як.

Перший тайм так і завершився.

У другому таймі ясно, що англійці прибавили. Були моменти, але гра йшла до гола. Хто би його забив той би і виграв.

А забили німці.

67 хвилина – контратака і Мюллер чудовим ударом в ближній кут робить рахунок 3-1.

Як той м’яч ловив воротар збірної Англії?

А тут ще і знову гол, який добив англійців.

70 хвилина – знову контратака німців, Озіл не пожалів м’яча Мюллеру і останній встановив підсумковий рахунок матчу 4-1.

Німеччина перемагає і стає третім учасником чвертьфіналу. Їхній суперник визначиться у матчі Аргентина – Мексика, які зіграють пізніше.