Куди поїхати відпочивати?

відпочинок

Почалося літо. Погода поступово стає такою якою і має бути – теплою, жаркою. На перший погляд все добре, але постає нова проблема: куди ж поїхати відпочивати?

Погода хороша, температура піднімається, всі по трішки одягають чорні окуляри, купальні сезони відкриваються. Завжди сидіти в мурах міста не будеш, треба свіже повітря, щоб було не загазоване і плюс відпочити від буденної роботи, забути про ваших начальників і варіння зупи. 🙂

Хочеться одягнути шорти або купальники для дівчат, лягти на гамак або покупатися у водоймі, потім з’їсти шашличка і життя вдалося. 🙂

То куди ж поїхати на відпочинок?

Вибір як завжди великий, тільки все залежить у цьому плані від вашого гаманця, наскільки він великий.

Звичайно, які у кого справи з фінансами - так він і відпочине. Та і не всі полюбляють активний відпочинок, є люди, що віддають перевагу спати на ліжку і тримати в руках пульт.

У кожного виду відпочинку є свої плюси і мінуси. Десь дорожче, десь умови проживання кращі, десь повітря краще.

Отже, відпочивати можна:

- на озері

Це можуть бути як приміські так і озера у інших областях. Як варіант можна поїхати у Шацьк на місцеві озера або ж де інде.Там деколи можна краще відпочити чим на морі.

- на морі

Як же без нього. Про нього тільки і мріється протягом року. Це трішки дорожче винесе чим озера, але за те плюс, що приїдеш з справжнім морським загаром.

море

- за кордоном

Поїхати в інші країни завжди цікаво. А якщо це і перший раз, то вдвічі краще. Це також не з дешевих задоволень та і паспорт закордонний обов’язково потрібно мати у наявності. Є така річ як горящі путівки, якщо пофартить, то можна і купити тур доволі дешево.

відпочинок за кордоном

Закордонна відпустка – це і верблюди, і слони, іноземці, весь комплект.

- в селі, на дачі

Теж як один із варіантів відпочинку. Є люди, що кажуть: «Нащо мені ті моря якщо можна і в селі добре відпочити. Це й ж саме чисте повітря і грошей не треба багато витрачати».

- у Карпатах

В гори поїхати завжди класно. Такого повітря як там не має ніде. Для мешканців Львова і Львівської області – це хороший варіант. Дешевше чим на поїхати на море та і ближче, не потрібно довго їхати.

відпочинок у Карпатах

- в санаторії

Хтось хоче просто відпочити, а хтось ще й поправити здоров'я. Це можна зробити в одному із санаторіїв. Зокрема, Львівська область славиться багатьма бальнеологічними курортами - Трускавець, про який ми вже писали, Моршин (лікування хворіб кишково-шлункового тракту), Східниця (http://taor.com.ua/rooms), Немирів (вирішення проблем зі шкірою, лікування сердцево-судинних захворювань), Любінь-Великий (там є кардіологічний санаторій).

- можна також спати на дивані

Також варіант. І гроші зекономиш і ніхто не буде курити біля вас чи плюватися. 🙂 Так-званий домашній затишок.

- і ще можна нігде не відпочивати

Є і такі люди. За час лежання на сонці можна підігнати свої справи, зробити ремонт чи просто забити на відпочинок, бо і так все життя відпочиваєш.

а я ціле життя відпочиваю

Поради порадами, а справа за вами. Відпочивайте на здоров’я!!!!!!

P.S. Вирішив повести опитування серед відвідувачів блогу, хто де планує відпочити. Можна вибрати до двох варіантів відповідей. Дане опитування також невдовзі з'явиться у правій колонці сайту.

Де Ви плануєте відпочивати цього літа?

на морях (29%)
у Карпатах (24%)
за кордоном (13%)
не буду відпочивати! (13%)
в селі на грядці (8%)
вдома на дивані (8%)
інше (6%)

Загальна кількість голосів: 101Також раджу прочитати:

коментарів - 11 може ще щось напишете?

 1. kom@r 09.06.2010 пише:

  В селі на грядці – цікавий варіант відпочинку)))) Але чомусь після такого відпочинку з’являється бажання ходити на роботу))))) Взагалі то, на мою думку, найкращий відпочинок на природі, а провести декілька днів Карпатах з наметами – взагалі супер.

 2. Jorgen 09.06.2010 пише:

  Не згоден з автором, що все залежить від розміру гаманця. Для того, щоб доїхати електричкою до Карпат, видертися на гору, переночувати в наметі і зготувати гречку значних коштів не потрібно. А дорогий заморський відпочинок не завжди залишить по собі найкращі спогади

 3. Архіваріус 09.06.2010 пише:

  Jorgen пише: Не згоден з автором, що все залежить від розміру гаманця. Для того, щоб доїхати електричкою до Карпат, видертися на гору, переночувати в наметі і зготувати гречку значних коштів не потрібно. А дорогий заморський відпочинок не завжди залишить по собі найкращі спогади

  Так, найкраще на дивані, і затрат ніяких. Борщ в холодильнику і дружина поруч. Благодать. 😀

 4. kom@r 09.06.2010 пише:

  Архіваріус пише: Так, найкраще на дивані, і затрат ніяких. Борщ в холодильнику і дружина поруч. Благодать.

  І називається такий відпочинок – “Тиха пенсія”))))))

 5. Архіваріус 09.06.2010 пише:

  kom@r пише: Архіваріус пише: Так, найкраще на дивані, і затрат ніяких. Борщ в холодильнику і дружина поруч. Благодать.
  І називається такий відпочинок – “Тиха пенсія”))))))

  Хлопчику, до пенсії ще дожити треба. 😀

 6. kom@r 09.06.2010 пише:

  Архіваріус пише: Хлопчику, до пенсії ще дожити треба.

  Ще не дожив, а вже відпочиваєш як пенсіонер))))) Що ж тоді будеш на пенсії робити?))))))архіви з місця на місце перекладати?)))))

 7. Архіваріус 09.06.2010 пише:

  kom@r пише:
  Ще не дожив, а вже відпочиваєш як пенсіонер))))) Що ж тоді будеш на пенсії робити?))))))архіви з місця на місце перекладати?)))))

  Архіви така безцінна річ, яку можна оцінити лише на протязі часів. Але це все буде тільки після твоєї смерті. Так що наразі живи і дихай на повні груди. Люби дівчат, чи хлопців, адже твій нік мені ні про що не говорить. Одним словом насолоджуйся життям.
  А на сам кінець скажу тобі, що архіви не перекладаються, вони зберігаються. 😀

 8. kom@r 09.06.2010 пише:

  Архіваріус пише: Архіви така безцінна річ, яку можна оцінити лише на протязі часів. А на сам кінець скажу тобі, що архіви не перекладаються, вони зберігаються.

  А ти де їх зберігаєш – на дивані чи в холодильнику з борщем?))))))))

 9. zars 09.06.2010 пише:

  Хлопці, почитав вашу гнилу переписку – вам тре зустрітися, разом поїхати на рибалку, бухнути і помиритися…( А раки з казана під пиво які смачні! )

 10. Gena Bukin 10.06.2010 пише:

  Поїду на річку ловити раків.

 11. Архіваріус 10.06.2010 пише:

  kom@r пише:
  А ти де їх зберігаєш – на дивані чи в холодильнику з борщем?))))))))

  В холодильнику зберігаю те що належить у ньому зберігати.Сало, ковбасу, масло, сир та ще плящину горілочки. А диван служить у мене для відпочинку.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*