Короста

Короста

Все більше і більше чую я від людей, що вони скаржаться на те, що часто чухаються. На мої запитання чи вони часто миються, вони відповіли, що вже багато чого перепробували, думали минеться, а виявилося гірше.

Це все хвороба під назвою Короста.

Знаєте як було в одному серіалі: тьотка сиділа і все чухалася. 🙂 Так ось в неї була саме ця хвороба. Називається вона дивно.

Що це таке, як від цієї недуги позбутися?

Короста – це дуже неприємна хвороба. Отак сидиш і починаєш чухатися. Люди, які є в Вашому оточенні можуть жахатися від вас, якщо звичайно ще не заразилися. А короста, щоб ви знали, заразна.

Що це таке?

Короста – це заразна хвороба шкіри, збудником її є коростяний кліщ. Запліднені самички просвердлюють роговий шар шкіри людини, у глибині якого роблять продовгуваті коростяні ходи. А в міру прокладання вглиб відкладають яйця. Тоді після того личинки виходять на поверхню шкіри й перетворюються у коростяного кліща.

Цей процес триває близько чотирьох тижнів.

Найбільше паразити полюбляють сидіти на кистях рук (між пальцями, зап’ястки, бокові поверхні кистей); ліктях, животі, статевих органах, сідницях, бічних поверхнях тулуба, стегнах.

Як можна заразитися нею?

Спеціалісти говорять, що коростою заразитися можна будь-де: у потязі, в магазині, сон в одному ліжку, статеві контакти, примірка чужого одягу.

Найчастіше хвороба поширюється влітку під час сезонних робіт, відпусток, бо саме у цю пору року дуже розвинений туризм.

Як лікувати?

Найкраще при виявленні цієї недуги відразу ж звернутися за консультацією до лікаря. Саме він вам допоможе у вирішенні цієї проблеми.

Якщо ж ви не хочете звертатися до лікаря, тоді варто піти в аптеку і попросити щось від корости. Але, читайте уважно інструкції.

При проявленні хвороби відчувається сильна свербіж. Ви починаєте чухатися, особливо у вечірній час та вночі. Згодом можуть виникнути гнійнички.

Тому варто якнайшвидше лікувати хворобу, а саме головне її визначити.

Якщо хтось захворів на коросту потрібно всім оточуючим перевіритися, чи в них часом немає її.

Тому якщо ви чухаєтеся, то не гайте часу. Не сидіть в інтернеті, не грайте доміно, а перевіртеся.

Не чухайтеся, бережіть себе і своє здоров’я!!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 10.07.2010 пише:

  Коли ви почули, що почали чухатися, то краще всього зразу звернутися до лікаря. Але буває так, що звернутися не має до кого. Тоді слід поступити так – піти до аптеки і попросити сірчаної мазі. Провізори знають, що то за мазь. Приходите до дому повністю знімаєте свій одяг, його необхідно пізніше піддати дезинфекції та термічній обробці, і натираєте маззю вражені місця, але краще всього буде, коли ви натрете все тіло. Потім надягаєте на себе спідню білизну, бажано взяти таку, яку ви потім зможете викинути до смітника. Процедуру бажано робити тоді коли йдете спати. Вранці скидаєте нижню білизну і йдете в душ. Постіль на якій ви спали також необхідно піддати дезинфекції та термічній обробці з допомогою праски.
  Коли ви відчули, що у вас почався свербіж необхідно припинити всякі контакти з близькими людьми, щоб їх не заразити.
  Самим доступним засібом дезинфекції є звичайна хлорка, яка продається в магазинах побутової хімії.
  А взагалі будьте уважними і почастіше мийте руки з милом, бо дуже часто короста передається через брудні руки. 😀

 2. Анонімус 19.03.2012 пише:

  автор терміново ❗

 3. duncan 05.04.2012 пише:

  ***Все більше і більше***

  у Львові пошесть чи Ви просто любите гіперболи? 😀

 4. Мамочка 01.07.2012 пише:

  На жаль у Львові дійсно все більше і більше.
  Звідкілясь ця біда з2явилася у сина.
  Тепер лікуємось -вся сім”я проходить профілактику і гадаємо. За тиждень до чухання він їздив в Франківськ і ночував на зйомній хаті, а за 3 дня на Південному купляли брюки-тож пару пар приміряли.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*