Футбол. Ліга Європи. Зестафоні 0:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Зестафоні 0:1 Карпати (відео)

Карпати проходять далі

Карпати, Карпати, Карпати. Саме так зараз кричать люди не тільки у Львові, а і по всій Україні.

Львівські футболісти в слід за київським Динамо, яке вчора здолало Гент, продовжуть свої виступи у єврокубках.

Сьогодні Карпати у напруженому поєдинку в Грузії зуміли мінімально перемогти місцеву команду Зестафоні із рахунком 1-0.

Після мінімальної перемоги тиждень назад у Львові Карпати з повним серйозом їхали на гру-відповідь з наміром як не перемогти, то хоча б втримати мінімальну перемогу здобуту раніше. Завдання було одне – пройти далі.

Вони навіть пожертвували грою у Луганську, все для того, щоб залишити євро кубки у Луганську.

Гра взагалі вийшла неординарною. Чому? А тому що не в кожному поєдинку побачиш як суддя додає до кожного із таймів по 6-ть хвилин, та це ще квіточки.

А сам прикол, коли вимкнули світло на стадіоні, такого явно часто не побачиш.

Як наслідок команди пішли у роздягальню на хвилин тридцять перш ніж знову відновилася гра.

Можливо і добре, що так сталося, адже температура повітря в Зестафоні в цей вечір зашкаляла за +42. Погодьтеся, при такій жарі не те що бігати, а ходити неможливо.

Також читайте:   Результати жеребкування Ліги чемпіонів та Ліги Європи

Організаційні моменти це одне, та повертаємося до гри.

А її як такої не було, мінімум моментів у обидвох команд, більше боротьби. Ще у першому таймі через травми поле покинули два гравці Карпат – Ощипко і Зеньов.

За територіальною перевагою господарі переграли гостей зі Львова, навіть у деяких моментах особливо у кінці гри здавалося, що грузин все ж дотиснуть львів’ян.

Щодо моментів, то у Карпат він був один, коли після дальнього удару Гурулі, до речі грузина за національністю, Зестафоні виручив їхній воротар.

У господарів теж були моменти і набагато більше чим у Карпат та захисники, воротар Тлумак і фарт цього овечора були на нашій стороні.

І коли вже всі подивлялися на секундомір, коли гра завершиться Карпати взяли і забили.

91 хвилина – Карпатам вдалася чудова атака, Худоб’як віддав чудову передачу на Кожанова і останній поставив жирну крапку у грузино-українському противостоянні.

За мить минає 6-та додана арбітром хвилина і звучить довгоочікуваний фінальний свисток, що сповіщає – Карпати у наступному раунді Ліги Європи.

Тепер очікуємо жеребкування і будемо сподіватися, що доля буде прихильною до нас на ньому.