Надворі серпень місяць, а це означає, що не тільки зараз люди масово їдуть відпочивати, а це і сезон закруток, які кожна господиня намагається зробити якомога більше, щоб взимку ласувала вся сім’я.
Тему закруток я підняв недаремно, адже треба ж і купляти десь необхідні продукти для них. Є магазини, ринки, але як тільки ви заходите на територію торговельного закладу починаються проблеми, а найголовніша ви знаєте яка, це ціни. Якщо вони завищені і закруток тих не хочеться. Можливо я неправильно кажу що не хочеться, просто ви розумієте, що це вам не по кишені.
Сьогодні розповідь піде про ринок оптової і роздрібної торгівлі – Шувар, який так користується попитом серед мешканців Львова і його околиць.
Історія його створення ринку тягнеться ще із 1991 року, саме тоді було засновано торгове підприємство, яке розпочало свою діяльність як магазин роздрібної торгівлі.
Опісля з кожним роком проходило його удосконалення.
У 2000 році почав працювати майданчик для торгівлі з машин на вулиці Чукаріна.
Ще тоді пригадую люди масово почали їздити на цей ринок, бо ціни були набагато нижчими за ті ціни, які фігурують на місцевих ринках.
Ринку як такого не було, просто була конкретна територія, дек було багато машин, звідки продавали продукцію від помідорів до кавунів, від цибулі до картоплю.
Пригадую запам’ятав собі одного малого, який кожного дня ходив по ринку і галасував: «Кульочки, кульки, хто бажає кульочки».
Сервісу такого як зараз не було і люди охоче брали в нього ті кульочки.
Поступово ринкова інфраструктура почала розбудовуватися і на даний час ринок Шувар – це потужний Регіональний Аграрно-маркетинговий Центр.
Зараз на ньому можна купити будь-що: від одягу до ковбаси, від риби до кавунів, від масла до яєць.
Структура ринку включає:
1. Майданчик для торгівлі з авто – найпопулярніший серед населення. Тут можна торгуватися з продавцями, серед яких є і не українські, зокрема є і румуни, цигани і так далі. Вони інколи пишуть кумедні назви продукції. (див. фото).
2. Павільйон «Риба».
3. Регіональний аграрний центр.
4. Павільйон «Овочі-фрукти».
5. Зона митного оформлення.
6. Господарський двір.
Та багато іншого: мийки, стоянки, конференц-зали, зали аукціонних та біржових торгів.
Можна по ринку ходити цілий день, тільки перед тим як туди їхати наповніть свій гаманець валютою. 🙂
Щодо цін на продукцію, то вони нормальні, головне не потрапити на перекупщиків, які суттєво підвищують ціну на товар. Але, нічого не зробиш, це торгівля, бізнес.
Саме на цьому ринку приватні підприємці оптово закупляють продукцію, щоб згодом перепродувати у своїх магазинчиках.
Ось такий він популярний у Львові – ринок «Шувар».
Більше інформації про ринок Ви можете дізнатися на офіційному сайті ринку Шувар – shuvar.com.
Автор статті: Vorobus.
Пам’ятаю таку приказку – Хто не бачив Стамбула, той не бачив нічого. Тепер можна сміливо сказати – Хто не був на Шуварі, той не був у Львові. :laugh:
шувар – всім базарам базар 🙂
Nestor, І чим тобі не сподобався Шувар? Що кавунів вже нема? Зате в м’ясному павільйоні є добре сало.
12.02.2012 шувар продуктовий працює? 😉