Футбол. Ліга чемпіонів. Брага 0:3 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Брага 0:3 Шахтар (відео)

Брага 0-3 Шахтар

Вчора у Європі стартував великий футбольний тиждень, адже у вівторок, середу і четвер тут пройшли або проходитимуть матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Україна також має представників у цих турнірах і перший у боротьбу вчора вступив Наш чемпіон країни – донецький Шахтар, який у рамках чемпіонської ліги на виїзді зустрічався із віце-чемпіоном Португалії – португальською Брагою.

Матч між українською і португальською командами був у рамках другого туру. До цього у першому турі нагадаю донеччани перемогли вдома Партизан 1-0, а Брага без шансів поступилася Арсеналу 0-6.

Хтось називав цю гру боротьбою за другу путівку в наступний раунд турніру від цієї групи. Та чесно кажучи цієї боротьби не вийшло. Хоча, якщо подивитися перший тайм зустрічі, мало би хто сказав що гра завершиться розгромом португальців.

Гра, на радість українських вболівальників, завершилася перемогою донеччан із рахунком 3-0.

У першому таймі гра проходила на зустрічних курсах, але багато моментів команди не створювали. Причина? Команди побоювалися одна одної.

Та це не завадило Бразі створити 2 супер моменти і якби реалізація їх не підвела, то хтозна якби завершився цей поєдинок.

Шахтар же за весь перший тайм не створив жодного гольового моменту.

Другий тайм та ж картина, але на відміну від перших 45-ти хвилин глядачі вже побачили голи.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Фінал: Атлетіко 2-1 Фулхем (Відео)

Не подумайте, що португальці не мали моментів, вони у них були та реалізація цього вечора була кращою у Шахтаря.

Донеччани практично все, що створили, те і реалізували.

Героєм зустрічі в української команди безперечно став Луїс Адріано, який відзначився дублем, ще один гол з пенальті на свій рахунок записав Дуглас Коста.

Фінальний свисток голландського арбітра зустрічі фіксує впевнену перемогу Шахтаря із рахунком 3-0.

Відео голів поєдинку між Брагою і Шахтарем Ви можете подивитися у наступному відео:

Після 2-ого туру донеччани набирають у своїй групі 6 очок і разом із лондонським Арсеналом поділяють перше-друге місце у турнірній таблиці.

Натомість інші команди Нашої групи Партизан і вже згадувана Брага залишилися із нулем у графі очок.

Наступну гру Шахтар у рамках Ліги чемпіонів проведе 19 жовтня. У цей день «гірники» зіграють знову на виїзді, на цей раз із фаворитом групи лондонським Арсеналом.

Насамкінець пропоную ознайомитися із результатами ще деяких матчів 2-ого туру Ліги чемпіонів, отже:

Спартак 3-0 Жиліна