Презентація Volvo S60 у Львові

Volvo S60

Заходить осінь і опале листя вкриває бруківку старого Львова. Блукаючи вузенькими вуличками Ви напевно завітаєте до численних кав’ярень та кафе. А на одній із вулиць Ви можете натрапити на автосалон «Трістар Авто Еліт».

Компанія «Трістар Авто Еліт» є офіційним дилером таких автомобільних брендів як Volvo, Jaguar, Land Rover. 23 вересня цього року вона представить Вам на огляд нову модель авто компанії Volvo – S60. З цієї нагоди компанія «Трістар Авто Еліт» організовує вечірку, яка відбудеться в автосалоні компанії на вул. Липиньського 60. На цю вечірку запрошено представників львівського бомонду, відомих журналістів та бізнесової еліти. Щоб представити публіці нове авто Volvo S60, фірма обрала концепцію «Стихія драйву». Це буде видовищне поєднання чотирьох стихій, цікава шоу-програма з футуристичними елементами та неймовірний фуршет.

Після вечірки, на другий день, нове авто помчить до Трускавця, щоб відзначити день народження курортного комплексу «Ріксос-Прикарпаття». А вже у жовтні новий Volvo S60 стане доступним для всіх любителів автомобілів Volvo. Кожен охочий буде мати можливість здійснити особисто тест-драйв на львівських дорогах.

Перше представлення нової моделі Volvo S60 відбулося на Женевському автосалоні 2-го березня 2010 року. Нову модель автомобіля було представлено в найскладнішому сегменті автомобільного ринку. І тепер фірма пропонує широкій публіці безпрецедентний в історії Volvo експресивний дизайн.

Творці Volvo S60 поставили собі за мету створити динамічний та спортивний автомобіль, який би став гордістю фірми. І тепер з упевненістю можна сказати, що це їм вдалося. Новий дизайн Volvo S60 має єдине призначення - дарувати його власнику шалену енергію руху та почуттів. Нова модель Volvo S60 упевнено крокує зі світовими тенденціями моди, архітектури та дизайну, які стали визначальними у підборі кольорів та нових матеріалів до нього. Виробники нового авто навіть дійшли до того, що можуть запропонувати жінкам лак для нігтів під колір їхнього автомобіля. А таке бажання може дозволити собі тільки той, хто вирішив придбати нову модель Volvo.

Створюючи нову модель авто керівництво концерну було оригінальним у всьому. Цей автомобіль вперше показав світові сліпий турецький художник Ерсеф Армаган. В жовтні 2009 року художникові було запропоновано познайомитися з новою моделлю автомобіля в центральному офісі Volvo Cars, в Ґетеборзі. Сліпий від народження художник за допомогою дотиків створив у своїй голові картину нової моделі Volvo S60 з її динамічними формами та на основі своїх вражень намалював картину.

Але попри все хочеться відмітити саму вагому новинку Volvo S60, а саме це створення унікальної технології – системи ідентифікації пішоходів з автоматичною функцією гальмування. Можна відзначити, що до цього моменту в світі не було такого виробника автомобілів, який би запропонував водіям автомобілів технологію, яка дає можливість запобігти наїзду на пішоходів. Авто обладнане спеціальними датчиками, які дають можливість виявити пішохода перед автомобілем, та попередити водія авто, і здійснити гальмування в автоматичному режимі. Якщо автомобіль рухається зі швидкістю 25 км/год., то система дає можливість повністю уникнути зіткнення. У тому випадку, коли авто рухається з більшою швидкістю, то система керування автоматично зменшує швидкість руху автомобіля на 25 км/год., що в свою чергу, суттєво зменшує силу удару при зіткненні з автомобілем. Крім цього, нова система дає можливість виявити різного виду перешкоди перед автомобілем, і при цьому водій завжди може уникнути зіткнення з такою перешкодою (див. відео).

Ще одна новинка, якою обладнана система захисту, дає можливість уникнути зближення з автомобілем попереду та уникнути зіткнення з ним. Нова модель Volvo S60 обладнана новими системами захисту, які дають можливість слідкувати за втомленістю водія, інформують про наявність авто в «мертвій зоні», а також попереджують водія про сходження з полоси руху.

Компанія Volvo подбала також про витрати палива, а це дуже важливо, а також про низький рівень викиду шкідливих речовин. Компанія планує продати нову модель на поточний рік в кількості 90 тисяч автомобілів. Ціна автомобіля буде коливатися в районі 30 тисяч євро.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. старий пес 16.09.2010 пише:

    Якби хто хтів купити мою фіру, то я би си таке Вольво купив

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*