Футбол. Карпати 2:1 Металург Донецьк (відео) - Блог про Львів

Футбол. Карпати 2:1 Металург Донецьк (відео)

Один із героїв поєдинку

18 матчів підряд Карпати не могли перемогти цю команду і ось нарешті цю неприємну тенденцію перервано.

Львівські футболісти у черговому, а за ліком 14-ому, турі чемпіонату України з футболу на своєму полі помогли гостей з донецька Металург із рахунком 2-1.

Перед цією грою у Карпат були кадрові проблеми: травмований Мілошевіч, Зеньов, Ощипко, Баті стаю, а Чечер не міг грати через домовленість сторін. Та незважаючи на це, львівські футболісти мали виходити на поле і не просто, а перемагати. Позаду 5 поспіль поразок, остання нещодавно в четвер від Севільї.

Сам сьогоднішній поєдинок розпочався без розвідки, було помітно, що команди добре знають одна одну. У перші хвилина краще виглядав Металург і у одному із епізодів міг забити Суарез, але кіпер Карпат Тлумак виручив.

А що львів’яни? Вони також не відсиджувалися в обороні, але до суттєво небезпечних моментів не доходило. Аж поки не минуло чверть гри.

25 хвилина – Карпати заробляють штрафний і Денис Кожанов невідпорним ударом відкриває рахунок у грі.

Здавалося донеччани добавлять у русі, але навпаки Карпати заграли ще мобільніше. Це принесло свої плоди.

40 хвилина – чудовий удар із-за меж штрафної вдається нігерійському легіонеру Карпат Самсону Годвіну. М’яч як кажуть вбив паука у дев’ятці воріт Металурга.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Брага 0:0 Динамо

Відразу ж після цього епізоду гості з Донбасу могли один м’яч відквитати та господарів поля виручила штанга після удару Чіпріана Танаси.

Так перша половина гри і завершилася.

Друга половина гри була менш цікавою. Металург робив спроби відігратися, але нічого путнього у них не виходило, окрім епізоду на останніх хвилинах гри, коли донеччани змогли один гол відіграти.

94 хвилина – відзначається Воловик, який підправив шкіряного після удару Аделеє.

Фінальний свисток арбітра із Одеси Швецова фіксує перемогу Карпат із рахунком 2-1.

Після 14-ого туру львівські футболісти набирають 23 очки і на далі залишаються на 5-ому місці у турнірній таблиці, відстаючи від четвертого дніпропетровського Дніпра на 4 очка.

Наступну гру у чемпіонаті Карпати проведуть 30 жовтня. У цей день вони на виїзді зустрічатимуться із полтавською Ворсклою. Початок гри о 15 годині. Пряму трансляцію гри можна буде переглянути на Першому каналі українського телебачення.

А вже цієї середи львів’яни проведуть матч 1/8 фіналу Кубка України, Також на своєму полі вони прийматимуть майбутнього свого суперника у чемпіонаті полтавську Ворсклу.