Футбол. Ліга чемпіонів. Арсенал 5:1 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Арсенал 5:1 Шахтар (відео)

Арсенал громить Шахтар

Як-то кажуть, приїхали. Наступаємо на одні і ті ж граблі з року в рік.

Донецький Шахтар у третьому турі Ліги чемпіонів з тріском програв на виїзді лондонському Арсеналу із рахунком 1-5.

Я не п’яний і це Вам не приснилося, гірники поступилися Арсеналу із розгромним рахунком і саме головне поступилися по грі. Щось навіть не пригадаю, коли Шахтар грав так слабо та ще і в єврокубках. Команда, яка буквально недавно виграла Кубок УЄФА не має права програвати з таким рахунком.

Арсенал просто посміявся з Нас. Таке враження, що у цей вечір каноніри могли забити скільки би захотіли.

А все починалося так добре. Донеччани приїхали у Лондон з метою взяти очки, тим паче у двох попередніх матчах гірники лише перемагали. Та це Вам не Партизан і Брага, що можна накидати їм повну торбу, тут як виявилося пізніше – накидали нам.

Розпочався матч доволі спокійно. І Арсенал і Шахтар по довго перепасовувалися на своїй половині поля лише зрідка доходячи до воріт. Помітно було, що команди побоювалися одна одної.

І тут ми пропустили гол з нічого. Як той м’яч ловив воротар донеччан П’ятов відомо тільки йому.

19 хвилина – Арсенал подає кутовий, наш воротар помиляється і Сонг добиває шкіряного у пусті ворота.

Оце так початок. Шахтар спробував щось змінити у грі та лондонці не давали. Вони навпаки перед перервою забили ще раз.

Також читайте:   Результати жеребкування Ліги чемпіонів та Ліги Європи

43 хвилина – Насрі вийшов на ударну позицію і сильним ударом подвоїв рахунок.

Взагалі у господарів поля була феноменальна результативність, майже всі удари, які каноніри завдавали у площину воріт П’ятова завершувалися голами.

Другий тайм не став виключенням. Я думав, що «Шахта» прибавить, а вона якраз навпаки збавила. Всі тільки і чекали фінального свистка, щоб у Наші ворота не влетіло ще більше м’ячів. І це чемпіон країни!!!

Арсенал забив ще тричі.

59 хвилина – пенальті чітко реалізував Фабрегас.

66 хвилина – після чудової комбінації відзначається Уілшир.

І нарешті, 69 хвилина – відзначається настирний Шамах після помилки донецьких захисників, які хотіли зробити офсайд.

На все, що спромігся Шахтар так це на те, щоб відквитати один м’яч.

82 хвилина – затяжна атака чемпіона України і колишній гравець Арсеналу Едуардо хорошим ударом забиває гол.

Фінальний свисток і ганебні для нас 1:5. Не маю більше що додати, дивіться краще відео, добре що до того не дійшло:

Наступну гру у Лізі чемпіонів діючий чемпіон України проведе через два тижня 3 листопада, і знову з Арсеналом, на цей раз вдома.

Чи зможе Шахтар взяти реванш у канонірів не знаю, але відомо одне – так грати як у сьогоднішньому поєдинку не можна, у іншому випадку нам знову накопають.

У публікації використано фото із сайту shakhtar.com.