Футбол. Ліга Європи. ПСЖ 2:0 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. ПСЖ 2:0 Карпати (відео)

Карпати поступаються ПСЖ

І знову поразка. Боюся я, що вона буде не останньою.

Львівські Карпати у рамках Ліги Європи у другому турі поступилися на виїзді французькому ПСЖ із рахунком 0-2.

Досвід є досвід, без нього нікуди. Це Вам не чемпіонат України, а європейський футбол, де помилок не пробачають. В який раз це проявилося у матчі між Нашими Карпати і французьким ПСЖ. Та про це згодом.

Спочатку кілька організаційних питань. Досить дивно, що місцевий стадіон у Парижі був майже порожнім. Отакий популярний тут турнір під назвою – Ліга Європи. Якби гра відбувалася у Нашому місті, то можна не сумніватися яблуку би не було де впасти.

Добре, що львівські вболівальники відвідали цей матч. Їхнє скандування: «Слава Україні – Героям Слава» почув весь світ.

Тепер безпосередньо до гри. Програли ми і цим все сказано.

Не встигли вболівальники добре всістися перед своїм телевізорами як Карпати вже пропустили.

4 хвилина – Жалле сильно пробив із досить далекої дистанції із-за меж штрафної, а Тлумак зреагувати не зумів.

Карпати спробували переломити хід поєдинку, натомість пропустили знову.

20 хвилина – гол чимось подібний до першого, тільки цього разу удар носився з кута штрафної, а не по центру. Відзначився Нене.

Особливий привіт Нашому воротарю Тлумаку. І щоб там не говорили, що можливо він не бачив моментів удару чи ще щось, але такі м’ячі він повинен брати, особливо другий.

Також читайте:   Воробус взяв участь у «Eurofanz-2017»

Після 2-ого голу ПСЖ відійшов у захист і грамотно захищався та це не заважало львівським футболістам створювати моменти. Я навіть не буду перечисляти всі. Скажу лише про один.

На 40 хвилині Зеньов підхопив шкіряного на лінії одинадцятиметрової позначки і як він бив тільки він знає. Тут легше забити чим не влучити. Цим все сказано.

У другому таймі Карпати заграли ще активніше, можна навіть сказати що переграли господарів поля. Активності Нашій грі додали виходи на заміну Голодюка і Кополовця. Моменти були, але ж ми не будемо забивати за карпатівців.

А що французи? А вони грамотно захищалися і впевнено довели гру до своєї перемоги.

Фінальний свисток і невтішні для Нас 2-0 на користь ПСЖ.

В іншому матчі Нашої групи Севілья на виїзді обіграла німецьку Боруссію із рахунком 1-0.

Таким чином турнірна таблиця після другого туру у групі «J» має наступний вигляд: