Нашестя аварій на залізничних переїздах

Нам такого не потрібно

Щось незрозуміле відбувається у Нашій країні. Прямо якесь нашестя аварій на залізничних переїздах. Просто жах.

Не встигли люди оговтатися від катастрофи, так саме так можна назвати її, а не аварію, яка відбулася поблизу міста Марганець, як знову ДТП на залізничному переїзді.

22 жовтня близько 18 години у смт Брюховичі на залізничному переїзді водій автомобіля Мерседес зіштовхнувся із дрезиною № ДГКУ-1340.

Внаслідок чого із трьох пасажирів, що перебували у салоні двоє 62 і 64 років загинули на місці, вціліла тільки 9-ти річна дівчинка, яку госпіталізували у місцеву лікарню.

Як це можна пояснити?

Ну один раз говорять співпадіння, два рази – збіг обставин, але три це вже закономірність.

Одна трагедія на сході України, інша на Півночі і ось «свіжа» на Заході. Містика якась чи що? Все може бути. Загинути саме у такий спосіб напевно не міг собі уявити ніхто.

Нагадаю, близько одного тижня назад, а саме 12 і 13 жовтня відбулося вже подібні дві аварії.

Перша у Дніпропетровській області взагалі сколихнула всю Україну, був оголошений день скорботи за загиблими. Тоді, водій автобуса не знаю що собі думав, взяв і виїхав на залізничну колію і тим самим повіз на смерть 45 людей.

І виїхав не просто так, а за свідками очевидців свідомо бачачи що наближається локомотив. Безперечно це помилка водія, а можливо мені так і здається що теракт.

Яка мудра людина повезе стільки людей на смерть?

Не встигли люди обговорити цю подію як на наступний день знову подібна аварія. Звісно що вже з меншою кількістю жертв, але що від цього легше?

Під Києвом водій швидкої допомоги, який віз породіллю, заглох на переїзді і зіштовхнувся з поїздом Київ-Трускавець. Як наслідок, 3 чоловік загинули: чоловік, жінка, яка мала народжувати і лікар, а якщо ще і врахувати ненароджену дитину, то четверо. Плюс пасажири потяга всі у шоці, не говорячи вже за машиністів.

Мені нічого додати, краще промовчу.

І ось післявчора знову нова трагедія. Експерти кажуть, що все відбувається із-за халатності водіїв. У чомусь воно і правда, адже у минулих ДТП саме водії нехтували елементарними правилами безпеки і як наслідок самі знаєте вже що.

Куди спішити? Що хочете подібну ситуацію як на фото? Знову ж повторюю фразу: «На інший світ спішите?». Залишу це питання без відповіді.

Будемо сподіватися, що подібних аварій більше вже повториться, а водії будуть уважнішими.

У статті використано фото із сайту daily.lviv.ua.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 12 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 24.10.2010 пише:

  Може і нашестя а може просто після аварії в Марганці журналісти почали приділяти аваріям на залізничних переїздах більше уваги ніж іншим, і якби не аварія в Марганці то про ДТП на переїздах під Києвом і під Львовом максиму написали б у локальних газетах а не розповідали б на цілу Україну. Ну а щодо причини цих аварій то безперечно халатність водіїв мала місце, але я думаю якби кожен залізничний переїзд при червоному сигналі світлофора відразу ж закривався нормальним шлагбаумом повз який неможливо проскочити чи його об’їхати то ніодної зі згаданих аварій би не сталося, отже тут також питання до Мінтрансу, невже так багато коштів потрібно на те щоб обладнати кожен переїзд нормальним шлагбаумом?

  P.S. Воробусе, яка дрезина? це ж залізничний кран

 2. Архіваріус 24.10.2010 пише:

  Залізничний кран, чи дрезина , яка різниця, це допоміжні транспортні засоби залізниці. А водіям, які під’їжджають до залізничних переїздів потрібно одягати окуляри та слухові апарати. Тоді напевно буде напевно менше таких аварій. 😀

 3. russo turisto 24.10.2010 пише:

  Понаделывали водителей, а теперь проблемы с ними. Жаль что на телегах перестали ездить – спокойней было. :laugh:

 4. russo turisto 24.10.2010 пише:

  Ну а вот эта фигня, что на фотографии, дрезиной и называется. :laugh:

 5. Stakeholder 24.10.2010 пише:

  Ну наскільки я знаю дрезина це така невелика платформа, яка рухається вперед за допомогою ручного важеля), щось сумніваюсь що той кран що на фото рухається таким способом 🙂

 6. russo turisto 24.10.2010 пише:

  Stakeholder пише: Ну наскільки я знаю дрезина це така невелика платформа, яка рухається вперед за допомогою ручного важеля), щось сумніваюсь що той кран що на фото рухається таким способом

  Друг мой, обратись за консультацией к людям, которые разбираются в железнодорожном транспорте, а сомнения развенчиваются знанием. Знания приобретаются путем обучения. :laugh:

 7. Stakeholder 24.10.2010 пише:

  russo turisto пише: Знания приобретаются путем обучения.

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B0 – обучайся)

 8. russo turisto 24.10.2010 пише:

  Но сейчас на дворе не 1817 год, и некоторые термины поменялись. Советую все-таки обратиться к работникам железной дороги. Они в курсе дела. :laugh:

 9. Stakeholder 24.10.2010 пише:

  Aга, зараз позвоню міністру транспорту)). Tак от власне що термін застарілий), просто може раніше тільки такі дрезини і використовувались для ремонтних робіт на полотні тай всі привикли дрезина-дрезина), напевно так само як і з ксероксом)

 10. PVS 24.10.2010 пише:

  russo turisto пише: Жаль что на телегах перестали ездить

  http://vk.com/video_ext.php?oid=6302134&id=152283704&hash=3ddb9e985eee047a

 11. W@RROR 25.10.2010 пише:

  Що за нещастя таке з тими поїздами

 12. данило 25.10.2010 пише:

  дуже серйозна втрата для фк Карпати 😥

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*