Футбол. Динамо 1:1 Металіст (відео) - Блог про Львів

Футбол. Динамо 1:1 Металіст (відео)

Знову не перемогли

А буквально перед початком зустрічі у Запоріжжі між Нашими Карпатами і Металургом завершилася центральна гра цілого 18-ого туру, а може і усього першого кола. Київське Динамо на своєму полі приймало харківський Металіст.

Бойова гра завершилася бойовою нічиєю із рахунком 1-1.

Команда, яку тренує Мирон Маркевич вже давно хоче завоювати заповітне друге місце, яке дозволить їй нарешті потрапити у Лігу Чемпіонів. І до Києва вони їхали тільки за перемогою, у це можна не сумніватися. Тим паче, що Динамо цього сезону не те і у останніх двох турах двічі ця команда втрачала очки. Втратила вона їх і сьогодні.

Якщо так і надалі піде, то Шахтар ще задовго до кінця сезону оформить чергове чемпіонство.

Та повертаємося до гри у Києві. На неї у складі Динамо не змогли вийти через різні причини Шевченко, Ярмоленко, Хачеріді, у Металіста ж був відсутній Едмар.

Поєдинок розпочався жваво. Динамо побігло забивати швидкий м’яч та поступово гості із Харкова відтіснили киян зі своєї половини поля. Було багато боротьби, нервів, а ось моментів – обмаль.

І тільки на 31 хвилині відбулося щось небезпечне і відразу ж це переросло у гол:

Каддурі прострілив у штрафну, гравець Металіста Романчук погано прийняв шкіряного і як наслідок Олег Гусєв його обікрав і відкрив рахунок у матчі.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів.Визначилися всі чвертьфіналісти змагань

Радувалися кияни недовго. Вже за чотири хвилини рахунок був рівним.

35 хвилина – Металіст заробляє пенальті, яке досить ефектно реалізував Марко Девіч.

І це ще не всі події були до перерви. За дві хвилини до свистка на перерву Обрадовіч у штрафній збиває Мілевського і знову пенальті.

44 хвилина – до позначки підійшов сам постраждалий і влучив у перекладину. Отак от.

Варто сказати, що на мою думку пенальті як у ворота киян, так і у ворота Металіста не було, а це була проста симуляція.

У другому таймі навіть не пригадаю, щоб якась із команд мала більш менш нормальний момент. Було багато боротьби, тренери робили заміни, суддя роздавав жовті картки
та більше команди вирішили не ризикували і гра так і завершилася результативною нічиєю 1-1.