Футбол. Карпати 2:1 Кривбас (відео) - Блог про Львів

Футбол. Карпати 2:1 Кривбас (відео)

Карпати перемогли Кривбас

У 17-ому за ліком турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Кривого Рогу команду Кривбас.

Гра завершилася перемогою львівських футболістів із рахунком 2-1.

Після поразки у Кубку України від Арсеналу вболівальники чекали реабілітації від своїх улюбленців, а нею могла стати тільки перемога. Її Карпати і здобули.

На цю гру до складу вже повернулися Голодюк і Самсон Годвін, які не брали участі у попередній грі із канонірами з Києва. І саме перший відкрив рахунок у матчі, коли ще глядачі навіть не встигли добре всістися на свої місця.

9 хвилина – Федецький навісив справа, Кожанов скинув м’яч у центр штрафної і Олег у падінні головою завдав точного удару.

Загалом гра як кажуть дивилася. Обидві команди не відсиджувалися в обороні, а атакували. Карпати виглядали краще, про що і свідчить статистика: 18 ударів по воротах у львів’ян – 6 у криворіжців.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги Карпат.

У другій половині зустрічі тренер гостей намагаючись змінити результат поєдинку зробив дві заміни, але натомість Карпати забили вдруге.

71 хвилина – після навісу зліва захисник Кривбасу вибив м’яч на лінію штрафної, Худоб’як (Карпати) підхопив м’яч і пробив, круглий після рикошету влетів у кут воріт кіпера гостей Боровика.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Атлетико 3:0 Атлетік (відео)

А потім відбувся гол у гостей, який вніс у гру цікавіть.

73 хвилина – львів’яни провалилися в обороні. Костишин відпасував м’яч Андрію Воронкову, який з ходу наніс точний удар.

Після цього пішов відкритий футбол. До кінця гри обидві команди мали ще моменти, щоб змінити рахунок на табло, але він так і не змінився.

Фінальний свисток, який фіксує восьму перемогу львівської команди у цьому сезоні, на цей раз із рахунком 2-1.