Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 2:1 Арсенал (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 2:1 Арсенал (відео)

Шахтар перемагає Арсенал

Після ганебної поразки у Лондоні в третьому турі Ліги чемпіонів від Арсенала Шахтар на своєму полі будь-що хотів реабілітуватися. І це йому вдалося.

У чудовому і напруженому поєдинку українська команда перемогла «канонірів» із рахунком 2-1.

На цю гру прийшло більше 50 тисяч вболівальників, Донбас- Арена ще не знає поразок, не зазнала вона її і тепер.

А почався матч для нас гірше не придумаєш.

Перша ж осмислена контратака гостей завершилася голом. Шахтар побіг подавати кутовий, обрізка і Уолкот об’їхав захисників як на мопеді і направив шкіряного повз кіпера донеччан П’ятова. Йшла 10 хвилина.

Після цього епізоду гірники трішки підсіли, напевно переживали, щоб не повторилася подібна ситуація, яка була з ними у Лондоні. Та згодом заспокоївшись, включили свої максимальні оберти. Моменти почали з’являтися один за одним. До пори до часу кіпер Арсеналу і щастя були на боці гостей, але на 28 хвилині їм вже не допомогло нічого.

Шахтар заробляє штрафний, іде подача від Жадсона і Дмитро Чигиринський зрівнює рахунок у матчі.

А під завісу першої половини гри Арсенал получив «гол у роздягальню».

45 хвилина – Срна до кінця поборовся за м’яч на фланзі, прострілив на неприкритого Едуардо і останній чудовим «більярдним» ударом вивів гірників вперед.

Також читайте:   Футбол. Донецький Шахтар завойовує суперкубок України (відео)

До слова, бразилець у цей день був одним із кращим у складі Шахтаря: постійно рухався, обігрував своїх колишніх одноклубників і що саме головніше як я вже казав – забив гол.

Початок другого тайму як і чесно сказати вся друга 45-ти хвилинка проходили під атаки гостей із Англії. Раз за разом вони турбували нашого воротаря. Моменти були у Уолкота, Уілшера, Вели та щастя у цей день було на стороні української команди.

Арсен Венгер (тренер Арсенала) навіть кинув у бій свого джокера Шамаха, але нічого путнього він не створив.

Фінальний свисток, Донецьк і вся Україна радіють. Шахтар перемагає із рахунком 2-1.

У іншому матчі нашої групи португальська Брага на виїзді перемогла сербський Партизан із рахунком 1-0.