Футбол. Ліга Європи. Севілья 4:0 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Севілья 4:0 Карпати (відео)

Севілья 4-0 Карпати

Приїхали. Знову поразка.

Львівські на виїзді по всіх статтях програли іспанській Севільї із рахунком 4-0.

Після такої гри навіть вже не хочеться нічого говорити. Клас команд зовсім різний і результат по грі. У цей вечір на полі була одна команда – Севілья, Карпати ж думали якби більше не пропустити. І це зважаючи на те, що іспанці грали у цій грі далеко не основним складом. Їхні лідери Кануте, Фабіану та ще кілька гравців цілу гру просиділи у запасі.

За всю гру львів’яни створили один момент і то вже на доданих арбітром хвилинах, але Федецький влучив у перекладину. Хтось скаже клас, хтось хвилювання. Ну тоді у такому випадку взагалі не треба виходити на поле.

Понесло мене на критику, краще розповім про голи.

9 хвилина – Негредо увірвався у штрафну Карпат, навісив і Альфаро без перешкод відкрив рахунок у грі.

31 хвилина – чудовий удар зі штрафного вийшов у Чигаріні.

42 хвилина – хтось із гравців Севільї пробив по воротах, м’яч влучив у перекладину і першим на добиванні був Альфаро, який і переправив шкіряного у сітку воріт кіпера Карпат Тлумака.

Перший тайм так і завершився із рахунком 3-0 не на нашу користь. На другу половину зустрічі можна було і не виходити.

Також читайте:   Поточна ситуація з продажем квитків на гру Шахтар - Севілья

А у ній Севілья відзначилася лише раз, хоча моментів теж не бракувало. У деяких моментах вже простежувалося піжонство в їхніх діях.

51 хвилина – Хосе Карлос пробив по воротах, Тлумак м’яч відбив, але на добиванні був Негредо, який і вколотив шкіряного у сітку.

Більше голів глядачі біля екранів телевізорів і на стадіоні не побачили.

Фінальний свисток, якого чекали ще після першого тайму таки прозвучав. На жаль, 4-0 перемагає Севілья і тим самим вже остаточно не залишає ніяких шансів львів’янам на вихід із групи.

У іншому матчі нашої групи ПСЖ і німецька Боруссія розписали між собою «суху» нічию.

Отже, турнірна таблиця після 4-ох турів набула наступного вигляду:

1. Севілья – 9 очок
2. ПСЖ – 8 очок
3. Боруссія – 6 очок
4. Карпати – 0 очок.

Наступну гру у Лізі Європи Карпати проведуть вже аж 2 грудня знову ж на виїзді. На цей раз із німецькою Боруссією. Початок гри о 20 годині.

А вже цієї неділі відбудуться матчі чергового туру у чемпіонаті України. На Карпати очікує знову ж нелегкий поєдинок. На цей раз до них у гості завітає команда із Дніпропетровська – Дніпро.