Футбол. Металург Запоріжжя 0:0 Карпати - Блог про Львів

Футбол. Металург Запоріжжя 0:0 Карпати

Переможця не виявили

У 18-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати гостювали на виїзді у запорізького Металурга.

Гра переможця не виявила і завершилася безголевою нічиєю.

У цьому поєдинку змагалися команди, які боряться за зовсім різні завдання у цьому чемпіонаті. Металург думає якби врятуватися від вильоту у першу лігу, Карпати ж не хочуть зіпсувати своє реноме і непопадання у єврокубки звісно ж буде розцінюватися як провал.

Та попри те, гра вдалася і ані на секунду не було помітно, що команди перебувають на різних полюсах турнірної таблиці.

Навпаки, металурги виглядали гостріше і у першому таймі мали два як мінімум хороших моменти, щоб вийти вперед. У першому епізоді нам пощастило, коли гравець команди із Запоріжжя пробив вище воріт, а у другому – врятувала штанга.

Карпати ж нічим особливим не запам’яталися.

У другому таймі гостріше як і у першій половині зустрічі виглядав Металург, але і Карпати вже не відсиджувалися в обороні.

Запоріжці моменти мали, а перемогти могли львівські футболісти якби на 75 хвилині удар на виконання Кузнєцова досяг мети, але врятував захисник господарів.

А на доданих арбітром хвилинах ледве футболісти не позбулися свого здоров’я. У одному із епізодів гравець Металурга Жуніор виривався сам-на-сам із кіпером Карпат Руденком і лише самовіддана гра львівського кіпера врятувала команду зі Львова від голу.

Також читайте:   Василь Кобін про: арбітрів, перехід Коноплянки у "Минай" та розіграш Тараса Степаненка (відео)

Але, … Наслідки, які були потім такі, що футбол після цього грати вже не хочеться.

Гравця Запоріжжя винесли на ношах, а кіперу Карпат довго надавали медичну допомогу, бо з голови йшла кров. І поки невідомо, що з цими гравцями.

На останніх секундах Металург все ще міг вирвати перемогу, коли надали медичну допомогу воротарю львів’ян. Пішла подача з кутового, Невмивака бив головою і лише Самсон Годвін врятував Нашу команду винісши м’яч з лінію вже незахищених воріт.

І тут нарешті пролунав фінальний свисток, який зафіксував підсумковий рахунок цієї зустрічі, нічия 0-0.

Після цієї гри Карпати набирають 29 очок і на далі посідають п’яте місце у турнірній таблиці.

Наступну гру, яка стане завершальною для львівських футболістів у цьому році в рамках чемпіонату України, львівські футболісти проведуть 27 листопада. У цей день вони перед своїми вболівальниками прийматимуть луганську Зорю.

Початок зустрічі о 15 годині. Пряму трансляцію можна буде побачити на телеканалі «Футбол».

P.S. У статті використано фото із сайту ФК “Карпати”.