Футзал. Кубок УЄФА. Націонал 1:4 Тайм

Є ще порох у порохівницях

Ось і завершився короткостроковий турнір чотирьох команд під назвою Елітний раунд Кубка УЄФА з футзалу у якому приймав участь і львівський Тайм.

Проходив він як відомо у Сербії, де команди упродовж чотирьох днів визначали єдину команду, яка вийшла у фінал чотирьох.

На жаль, чемпіон України Тайм ще до початку останнього свого матчу га турнірі вже втратив будь-які шанси на вихід з групи. Та попри те, матч потрібно було грати. А суперником нашої команди став хорватський Націонал.

Ця гра по великому питанню нічого не вирішувала окрім престижу, адже у поєдинку зустрічалися команди, які до гри між собою програли своїм суперникам у обидвох поєдинках.

На поєдинок із Націоналом у складі Тайму не зумів вийти Олександр Кондратюк, який травмувався. Під питанням була участь Легчанова, але все ж Валерій вийшов, Кондратюка замінив теперішній спортивний директор клубу – Євген Москвін.

І варто сказати незважаючи на брак ігрової форми цю гру він відіграв добре і навіть став автором результативної передачі.

Гра розпочалася в’яло. Команди не давали одна одній навіть підходити до своїх володінь, за удари я вже не говорю.

Так тривало поки на 11 хвилині Олександр Бондар не відкрив рахунок у матчі ударом метрів із семи.

Націонал спробував чимось відповісти та навпаки Тайм міг подвоїти рахунок, коли чудовий момент не використав Овсяннников.

За мінімальної переваги львівської команди так і завершився перший тайм матчу.

Другий тайм розпочався із холодного душу для нас.

23 хвилина – Грцич чудово пробив і вже рахунок рівний.

Та радість хорватів була недовгою. На тій же 23 хвилиніОвсянников невідпорно пробив під перекладину воріт кіпера Націоаналу.

Після цього епізоду стало зрозуміло що цього дня нарешті Тайм здобуде «вікторію».

А відзначилися футболісти львівської команди ще двічі.

34 хвилина – після пасу Москвіна забив Скорий, на 38 хвилині після удару все того ж Євгена Москвіна першим на добивання встиг Сергій Шевченко.

Звучить фінальна сирена, яка сповіщає що у матчі-престижу перемогу здобувають львівські футзалісти, а ще сирена сповістила те, що команди їдуть додому так і не виконавши своє завдання – вихід у фінал чотирьох найпрестижнішого європейського турніру у цьому виді спорту.

В іншому матчі нашої групи на момент виходу нашої статті ще тривав поєдинок між Бенфікою і Економацом.

Як тільки гра завершиться ми про результат повідомимо додатково.

У статті використано фото із сайту football.sport.ua.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Vorobus 01.12.2010 пише:

    Бенфіка обіграла Економац з рахунком 5-2 і вийшла у фінал чотирьох.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*