Футзал. Тайм 1:0 Ураган

Кондратюк приносить перемогу Тайму

Вчора Вашому автору довелося відвідати футзальний поєдинок у якому зустрічалися діючий чемпіон країни львівський Тайм і наші сусіди із Івано-Франківська – Ураган.

Гра завершилася мінімальною перемогою львів’ян із рахунком 1-0.

Перед тим як перейти до огляду поєдинку кілька організаційних моментів. Отже, людей як на будній день було не так вже і мало. Традиційно підтримати свою команду приїхали фани Урагану, які розмістилися на так званій гостьовій трибуні.

Фани Тайму також не сиділи тихо і раз за разом перекрикувалися із івано-франківськими. До речі, що мене здивувало так це те, що вхід на цю гру був безкоштовний. Ваш автор вже наготував собі 5 гривень за перепустку на матч, а тут виявляється вхід вільний. Ну і добре. 🙂

Після вимушеної перерви у чемпіонаті схоже команда Гончаренка набирає обертів. У минулому турі був обіграний Моноліт, а тепер потужний Ураган, який як відомо нещодавно підсилився трьома бразильцями.

По грі можна сказати, що на даний момент наставник франківців ще не знайшов оптимальних четвірок. Гравців він має в обоймі багато, але ставити не знає кого. Та попри те моментів у першій поливні зустрічі було багато, тричі виходи сам-на-сам ліквідовував кіпер львів’ян – Іваняк, могли відзначитися і господарі майданчику.

А потім «гол у роздягальню» забив Тайм.

Екс-гравець команди Гончаренка Сергій Чепорнюк у простій ситуації обрізався і Кондратюк після пасу Овсянникова відкрив рахунок у зустрічі.

У другому таймі традиційно тренер Урагану випустив своїх «джокерів», якщо їх так зараз можна назвати, бразильців. Та якщо чесно вони нічим особливим не відзначилися, окрім удару Ренатінью, який потягнув Іваняк. Решта часу ж хіба що втрачали шкіряного, а Сержао навіть бігати не міг.

Щодо моментів, то їх особливо і не було. Запам’ятався лише удар таймівця Овсянникова у перекладину.

За дві хвилини до кінця зустрічі Пилипів вийшов в Урагану п’ятим польовим, але Тайм грамотно захищався і не дозволив супернику зрівняти рахунок.

Фінальна сирена, яка зафіксувала мінімальну перемогу Тайму. Ураган же їде додому з нічим.

Результати решти поєдинків 9 –ого туру такі:

Шахтар 2:6 Моноліт

Єнакієвець 9:2 Кардинал-Рівне

ЛТК 1:5 ПФС

Локомотив 1:1 ТВД.

Турнірна ж таблиця виглядає наступним чином:

1. Локомотив 7 матчів – 19 очок

2. Кардинал–Рівне 8 матчів – 18 очок

3. Енергія 8 матчів – 18 очок

5. Тайм 8 матчів – 13 очок.

Наступну гру таймівці зіграють вже 11 листопада. На своєму полі вони прийматимуть донецький Шахтар.

У публікації використано фото із сайту futsal.sport.com.ua.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Архіваріус 06.11.2010 пише:

    Пішла у хід любима фішка Воробуса – футзал, а його любимий клуб нарешті оговтався і починає отримувати перемоги, на противагу Карпатам. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*