Плата за з’єднання

Знову з'їло гроші?

Кожного дня неодмінним атрибутом нашого життя є телефон. Не домашній, який стоїть і западає порохом, а кишеньковий, а точніше його називають – мобільний. Тепер всі тільки хизуються своїми апаратами: у когось з камерою, у когось із телевізором, а у когось із холодильником всередині. 🙂

Це звичайно жарти. У телефоні найголовніше це те, щоб по ньому можна було дзвонити, а решта функцій це вже так-сяк. Сьогодні ми поговоримо у нашій статті про таку річ як плата за з’єднання.

Чи потрібна вона взагалі, адже останнім часом пішли розмови, що скоро всі оператори мобільного зв’язку мають її відмінити, змушує держава. Як швидко це відбудеться поки що невідомо, але задум такий є.

Плату за з’єднання українські оператори мобільного зв’язку почали стягувати із своїх абонентів починаючи із 2001 року, коли поступово почали впроваджувати посекундну тарифікацію на свої послуги.

У різних операторів плата за неї відрізняється. У кожного є свої примочки, але переважно плата за з’єднання коливається у районі від 25 до 35 копійок. Це як у кого.

Багатьох плата за те, що вас з’єднають з дівчиною чи ще з кимось дуже нервує, ще не встиг слова сказати, а вже сорок копійок не має. Набереш ще раз і знову сорок копійок. Так можна і весь рахунок зговорити на тій платі за з’єднання.

Колись ще пам’ятаю було перших дві секунди безкоштовно на Київстарі, яким більшість людей користується. То тільки і було: «Передзвони, ти де? приходь у сад». Якщо не вложився у них, то з’їдало з’єднання. 🙂

Не знаю, чи ще зараз такі тарифні плани залишилися, але знаю одну людину в якої ще секунда була. Чому він її залишив? А тому що йому приходили гроші за вхідні дзвінки. 🙂

Коли немає плати за з’єднання – почуваєш якось себе по веселіше. Можна і передзвонити хоч кілька разів за певний проміжок часу та і за те, що мережа може зникнути на секунду – не будете переживати.

А то як заїдеш у села, аж нерви беруть. Мережа є, але у деяких місцях така погана, що змушений ходити по подвір’ї чи на лізти на підвищення, щоб передзвонити. А як кілька разів спалишся на з’єднанні, то і тих розмов не хочеться.

Якщо оператори відмінять плату за з’єднання, можна не сумніватися, що і тарифи зростуть. Сумніваюся я і навіть дуже, що плата за хвилину не зміниться. За те, будете без з’єднання говорити.

Взагалі ж якщо добре подумати зараз також можна щось без з’єднання знайти, скажімо перейти на контракт чи підключити собі якусь акцію моднячу. 🙂

Спілкуймося на здоров’я!!!!

У публікації використано фото із сайту chervone.com.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Gena Bukin 11.11.2010 пише:

  Хммм. Цікава тема. Відмінили би її, але тарифи, що з ними буде? ?:-)

 2. zars 11.11.2010 пише:

  Не хоч платити – перестукуйся по
  батареях.

 3. VIK 11.11.2010 пише:

  Пташе, переходь на лайф, білайн або мтс – там немає ПЗЗ
  P.s. Тільки на долбаному хуївстарі є ПЗЗ 😀

 4. данило 11.11.2010 пише:

  в мене безлімітка

 5. VIK 11.11.2010 пише:

  данило пише: в мене безлімітка

  якщо зараз всі безлімітки є з обмеженою кількісттю хвилин, то у нас у всіх в якомсь змісті безлімітки 🙂

 6. russo turisto 12.11.2010 пише:

  zars пише: Не хоч платити – перестукуйся по
  батареях.

  Могу предложить уроки азбуки Морзе.

 7. Архіваріус 12.11.2010 пише:

  данило пише: в мене безлімітка

  Це мені нагадує вічний двигун. А таке не можливо. Рано, чи пізно доведеться платити. 😀

 8. YurOK 12.11.2010 пише:

  Під час глобальної мобілізації Київстар мав кращі тарифи і тим самим залучив найбільше абонентів. Тепер люди не хочуть міняти номери, яким користуються вже роками і які вже всі знають – от і терплять такі знущання над собою компанією київстар.

 9. russo turisto 12.11.2010 пише:

  YurOK пише: Під час глобальної мобілізації Київстар мав кращі тарифи і тим самим залучив найбільше абонентів. Тепер люди не хочуть міняти номери, яким користуються вже роками і які вже всі знають – от і терплять такі знущання над собою компанією київстар.

  Пора заводить другой телефон и другого оператора.. А там посмотрим где выгоднее.

 10. кам'янчанин 08.02.2011 пише:

  В мене контракт ПЗЗ мене не лякає.
  Дістає лиш одна фраза цілий день “Дай позвонити!”

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*