Тролейбус до Санти-Барбари?

Тролейбус до Санти-Барбари

Тролейбуси, трамваї. Кожного дня їх та ще і інший громадський транспорт ми бачимо на вулицях Нашого міста.

Хтось полюбляє у них їздити (мають велику вмістимість на відміну від тих же маршруток, які у час пік переповнені), хтось терпіти їх не може (кажуть, що заважають решті транспорту нормально їздити), але вони є і напевно ще довго будуть.

Все-таки хороша ця річ Євро-2012. Інфраструктура розбудовується і це добре. Як тільки почали піджимати терміни виконання робіт – всі заворушилися. Дороги приводять до належного стану, зокрема нещодавно довелося їхати вулицею Кульпарківською, то як кажуть – Європа. Найближчим часом доремонтують вулицю Городоцьку і ще кілька вулиць.

Не знаю, яка там зараз ситуація із стадіоном, але можна не сумніватися і його також мають здати у відповідні терміни. Про транспортну систему також не бувають, бо якщо буде стадіон за містом, виходить потрібно і транспорт туди запустити. До речі нові автобуси вже їздять містом (приклад маршрут №24, 96).

Багато ходило розмов, що до нового стадіону впустять трамвай №4.

Почали продовжувати колію на вулиці Стуса, зовсім чуть-чуть зробили і на тому зупинилися. Причина банальна як завжди – виявляється коштів на ці роботи не має. Як воно буде побачимо, але відомо одне, щось туди їздити буде.

Про справи європейські ми ще якось поговоримо, а тепер про інше.

Як стало відомо, до кінця року, а саме до першого січня 2011 року мають продовжити тролейбусну гілку від теперішньої кінцевої зупинки кінотеатр імені Довженка до ТЦ «Зубра»(в народі більш знаному як Санта-Барбара). На ці роботи комітет з питань Євро-2012 вже виділив 2 мільйони гривень.

Подібне напрошувалося вже давно. Від кінотеатру до Санти-Барбари рукою подати, але пішки йти є ще кілька хвилин. Звісно, що туди їздять мало не всі маршрутки, які тільки є, але не варто також забувати про студентів і пенсіонерів для яких проїзд тролейбусом є безкоштовним або набагато дешевшим від проїзду маршрутках.

Моя думка, що там навіть буде ще дві зупинки: одна біля дорослої поліклініки, а друга кінцева біля ТЦ «Зубра».

Також у планах Львівської місцевої влади продовження тролейбусного маршруту №2 з вулиці Симоненка аж до вулиці Стрийської. Поки що термінів здачі цієї роботи точно не відомо, але факт того, що це має відбутися у 2011 році на лице.Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 19.11.2010 пише:

  Добре то воно добре, але задумаймось на секунду, чому ці всі роботи не проводились раніше? не було грошей? а зараз є? чи може чемпіонат з футболу так вплинув на олігархів і чиновників що вони стали менше красти і пустили ці кошти на Євро 2012?) я не думаю, отже левова частка всіх цих грошей є запозичена, і віддавати їх будуть платники податків для яких уже готовий “красивий” податковий кодекс. В нас чомусь більшість людей бачить тільки те що хоче бачити, дороги, стадіон, аеропорт, а за які це все гроші вже нікого не хвилює. Хтось напевно думає що це все окупиться після чемпіонату, але при тотальній корупції в країні я думаю мало що з грошей, які прийдуть в Україну дійде до державної казни, а жителі Львова і решти міст які прийматимуть Євро отримають лише балаган і срач який тут влаштують футбольні фанати.

 2. Romario 20.11.2010 пише:

  та блін вони б краще метро зробили, було б більше користі!!! я розумію, що Полтва і т.д але в Москві, Києві, Дніпропетровську, Пітєрі воно то є хоч міста також мають річки і нічим не менші за Полтву, а Пітєр взагалі весь на воді і болоті….

 3. Архіваріус 20.11.2010 пише:

  Romario пише: та блін вони б краще метро зробили, було б більше користі!!! я розумію, що Полтва і т.д але в Москві, Києві, Дніпропетровську, Пітєрі воно то є хоч міста також мають річки і нічим не менші за Полтву, а Пітєр взагалі весь на воді і болоті….

  Гляди замахнувся. Для цього потрібно щоб Львів став столицею України. Принаймі відокремленої Західної України.
  Слава Україні. 😀

 4. Stakeholder 20.11.2010 пише:

  Romario пише: та блін вони б краще метро зробили, було б більше користі!!! я розумію, що Полтва і т.д але в Москві, Києві, Дніпропетровську, Пітєрі воно то є хоч міста також мають річки і нічим не менші за Полтву, а Пітєр взагалі весь на воді і болоті….

  Ну ти й відсмалив)), ти хоч уявляєш що таке будівництво метро? скільки це затрачених років і ресурсів, а спитай нафіга? тобі не здається шо тупо будувати метро на фоні практичної відсутності траснпортної інфраструктури, розбитих доріг і трамвайних колій по яких їздять давно відпрацювавші свій ресурс трамваї і тролейбуси і роздовбані напхані маршрутки в яких з задніх дверей передають за проїзд? навіть четвертини коштів, які потрібні на будівництво метро вистачило би щоб зробити з Львова в транспортному плані дійсно європейське місто.

 5. PVS 20.11.2010 пише:

  Romario пише: вони б краще метро зробили

  Це була передвиборча програма Воробуса. Його не вибрали, так що метро не буде 🙁

 6. VIK 22.11.2010 пише:

  Пташе, доречі з ТЦ “БОМБА” і до ТЦ «Зубра» їздить чудовий маршрут 5 (Гармошка), вартість така ж як і в троліку і вмістимість пасажирів набагато більша! 🙂

 7. Gena Bukin 22.11.2010 пише:

  VIK пише: Пташе, доречі з ТЦ “БОМБА” і до ТЦ «Зубра» їздить чудовий маршрут 5 (Гармошка), вартість така ж як і в троліку і вмістимість пасажирів набагато більша!

  Воробус давай метро. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*