Футбол. Ліга Європи. Металіст 2:1 Дебрецен (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Металіст 2:1 Дебрецен (відео)

Металіст перемагає Дебрецен

Вчора і сьогодні у Європі великий футбольний день. Проходять матчі другого за престижністю футбольного турніру під назвою Ліга Європи.

Сьогодні як відомо свої матчі зіграють Карпати і Динамо, а вчора вже свій поєдинок провела ще одна українська команда – Металіст.

Харків’яни на своєму полі приймали аутсайдера групи угорську команду Дебрецен. Доволі важка гра завершилася мінімальною перемогою підопічних Маркевича із рахунком 2-1.

Перед грою усі спеціалісти, спортивні видання та і вболівальники говорили про те, що проблем із угорцями в української команди не має виникнути. Ще б пак, у першому колі наші хлопці на виїзді розбомбили Дебрецен на їхньому полі із рахунком 5-0.

Але, то було тоді, а то є зараз. У вчорашньому поєдинку вони постали зовсім іншою командою.

З перших хвилин наші сусіди проводили небезпечні атаки, натомість металіст створити чогось путнього ніяк не міг. Можливо їм у цьому заважало поле, яке що раз тим більше підмерзало.

У першому таймі вболівальники голів так і не побачили, а от у другій 45-ти хвилинці їх було аж три.

48 хвилина – чудовий прохід вдався по правому флангу Кабату і Цвіткович в один дотик відкриває рахунок у зустрічі на користь Дебрецена.

Оце так.

Добре, що харків’яни швидко відігралися і допомогли їм у цьому самі угорці.

52 хвилина – хороший удар вдався Олійнику, м’яч влучив у штангу і відлітаючи у поле потрапив у гравця Дебрецена Боді, від якого і залетів у ворота.

Також читайте:   Баскетбол на футбольному полі: ухвалили і соплі пустили

А потім гра була в одні ворота, але до пори до часу Металіст ніяк не міг забити. Здавалося нефарт так і не омине харківську команду. І знову ж допомогли нам у цьому самі гості.

88 хвилина – помилився кіпер гостей, який відкрив ближній кут і Олійник забив 2-й гол.

Часу і сил, щоб відігратися у Дебрецена вже не знайшлося.

Звучить фінальний свисток і харківська команда таки здобуває вольову перемогу над угорцями із рахунком 2-1.

В іншому матчі нашої групи італійська Сампдорія на своєму полі з рахунком 1-2 поступилася голландському ПСВ.

А це означає, що за тур до завершення групового етапу Ліги Європи з групи I у наступний раунд змагань достроково виходять голландський ПСВ і український Металіст.

Матчі 6-ого завершального туру у нашій групі пройдуть 16 грудня. У цей день Металіст у гостях зіграє із ПСВ, а Дебрецен прйиме на своєму полі Сампдорію.

Ігри практично нічого не вирішуватимуть, оскільки скажімо харків’янам щоб обійти у турнірній таблиці ПСВ потрібно обіграти їх на виїзді з різницею у три м’яча і більше. А це самі розумієте із розряду фантастики, хоча футбол річ не передбачувана.

Насамкінець пропоную подивитися на розташування команд у турнірній таблиці перед останнім туром: