Opel Corsa

Opel Corsa

Сучасне життя практично неможливо уявити без комп’ютера, мобільного телефону, телевізора та насамкінець, автомобіля. Автомобіль ввійшов в наше життя як предмет першої необхідності. І тепер важко уявити собі наше життя без автомобіля.

Героєм сьогоднішньої статті у рубриці «Автомобілі» буде малолітражний автомобіль Opel Corsa.

На сьогоднішній день ще не створено ідеального автомобіля. І як показує життя, такий автомобіль, скоріше всього і не буде створений. Бо фактично неможливо зробити такий автомобіль, який би задовольняв потреби всіх. І справа тут навіть не у фінансових можливостях, бо для цієї мети існують різні класи автомобілів. Справа в тому, що потреби людей – безмежні.

Стаж водіння у мене досить солідний – більше 13 років, але все рівно судити як професійний гонщик я не можу. Мій нинішній автомобіль у мене другий по рахунку. Першою моєю машиною була «Лада» - ВАЗ 21063. Цілком природньо, що порівнювати свій Опель і авто марки ВАЗ не можна, бо різниця між ними величезна. Просто розповім про свою нову автомашину.

Коли я прийшов з візитом до автосалону, то продавець рекомендував мені трьохдверний варіант, бо така модель виглядає дуже спортивно, особливо коли на ньому встановлені литі диски.

Opel Corsa трьохдверний

В суперечку з продавцем я не став входити, але мій вибір зупинився на п’ятидверній моделі Corsa. Дійсно, спортивний варіант з трьома дверима виглядав дещо краще. Але мої родичі полюбляють часто виїздити на лоно природи, а також часто мені доводиться відвідувати своїх батьків на теренах області. Тому зваживши на всі ці обставини я вибрав більш практичний варіант, а саме п’ятидверну модель.

Відвідавши автосалон «Sport» на вул. Стрийській у Львові ще до початку покупки, звертаю свою увагу на плюси та мінуси вибраної моделі. На щастя плюсів виявилося більше. Сидіння достатньо комфортні, салон – доволі просторий, при тому що розміри автомобіля досить скромні. Єдине, що мені не сподобалося так це, що об'єм багажника не дуже великий. Все інше мене практично влаштовувало. Хочеться зауважити також те, що за кермом автомобіля може вміститися людина серйозної комплектації, це для мене було важливим фактором, бо я не виглядаю на балерину 🙂

Дизайн та ергономіка теж досить продумані. Все на своїх місцях, підсвітка не ріже очі і дозволяє добре читати показники приладів. Через своє незнання доволі довго довелося розбиратися з магнітолою та її настройками, але в кінці-кінців я все осилив.

салон Opel Corsa

Ще до одного довелося звикати, так це до того, що бічні дзеркала ніби трохи подовжують предмети назовні, але з часом я до цього звик і це мене вже не хвилює. Огляд «назад» мені сподобався, враховуючи те, що паркуватися задом я далеко не мастак.

Негативні почуття по сьогоднішній день у мене викликає передня оглядовість. Дуже вже широкі передні стійки, як і у більшості автомашин такого класу. Але на Corsa вони просто велетенські! І я вже перестав дивуватися, що за ними можна не помітити пішохода. Через це пару разів потрапляв у досить неприємні ситуації. Правда ніяких трагічних наслідків не було, але неприємний осад залишився. До цього з часом можна звикнути, але таких сюрпризів від Опеля я не чекав.

Ну а тепер поговоримо про трохи кращі речі. Автомобіль обладнаний доволі хорошою магнітолою, і оскільки я належу до великих любителів музики, мене потішило те, що вона відтворює і Audio-СD, і МP3. Якість звуку теж дуже високого рівня. І це мені особливо припало до душі.

Тепер зупинимось на тому, як автомобіль веде себе в русі. Мені доволі часто доводиться виїжджати за межі міста, на трасу. На відміну від руху у місті відразу відчув, що звукоізоляція колісних арок трохи слабенька. При русі на трасі відчутно, коли дрібні камінці вдаряють по арках. Це правда не смертельно, але не дуже приємно відчувати, що купивши іномарку, ти зіткнувся з такою, ніби незначною, проблемою. Зате з динамічними характеристиками авто просто клас. На трасі при обгоні, та при русі на підйомах автомобіль їде без усіляких ускладнень. А якщо не вистарчає «тяги» - можна натиснути кнопку «Sport», яка додасть «ривка».

На відео нижче можна переглянути тест-драйв Корси:

Правда, була також невеличка незручність – при русі передня панель у деяких місцях скрипить. Про цей недолік мені говорили друзі і навіть у Інтернеті була про це інформація, але я цьому не надав великого значення. Власний досвід показав, що це все було правдою. При русі на трасі відчувався невеликий скрип. Як це не сумно, довелося звернутися до спеціалістів автосервісу, де цей недолік за відповідну плату усунули. На даний час при їзді на автомобілі не чую дратівливих звуків тертя пластику. Як на мене, хоча автомобіль відносно не дуже дорогий, але я вважаю, що це серйозний промах виробників.

Двигун у Опель Корса досить жвавий. При русі по міських вулицях його потужності цілком достатньо, щоб залишити позад себе автомобілі виробництва ВАЗ та навіть деяких іноземних марок. Педалі керування декому можуть здатися тугими, але це вже як кому подобається. Мені, наприклад, це видається досить зручним, і дає можливість контролювати рух автомобіля. Важиво також, що витрати пального дуже і дуже скромні. Так, при їзді на трасі автомобіль споживає 4.5-5 літрів бензину на 100 км., у міському циклі – приблизно 7.

Насамкінець хочеться сказати про те, що Opel Corsa - доволі комфортний автомобіль як для свого класу і за свої гроші. Ціна на таке авто зараз коливається в межах 140-150 тис. грн. До плюсів автомобіля можна віднести місткий салон та гарну керованість при русі. А такі показники, як погана оглядовість та посередня робота підвіски змусять вас замислитися, чи робити покупку такого автомобіля. Але життя говорить про те, що до таких недоліків з часом можна звикнути і тоді Opel Corsa може стати вашим ідеалом. Тільки питання стоїть в тому, чи є у Вас час на звикання?Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 05.12.2010 пише:

  Цікаво скільки відвалив власник Корси за чотири вісьмірки на нумерах? 😀

 2. данило 05.12.2010 пише:

  нехілу суму

 3. YurOK 06.12.2010 пише:

  Архіваріус пише: Цікаво скільки відвалив власник Корси за чотири вісьмірки на нумерах?

  Йорген, відкрий таємницю ;). Але будь-ласка офіційні+неофіційні оплати 😉

 4. Jorgen 06.12.2010 пише:

  YurOK пише: Йорген, відкрий таємницю . Але будь-ласка офіційні+неофіційні оплати

  Відкриваю: Опель справжній, а от номера відфотожоплені, насправді там тільки одна вісімка 😉

 5. YurOK 06.12.2010 пише:

  тьху…. то краще було вже сімки жопити – вони дорожче коштують 😉

 6. Jorgen 06.12.2010 пише:

  та я ж не ради понтів їх фотожопив, просто неохота номера свої в неті світити

 7. Stakeholder 06.12.2010 пише:

  Автор щось дуже захопився автомобільною термінологією). Що до людей застосовується термін “комплекція” а не “комплектація” :-))

 8. zars 06.12.2010 пише:

  Частину акцій російського заводу, що виробляє “Жігулі” викупив німак “Опель”. Нова марка автомобіля буде називатися “Жопель” :rotfl:

 9. zars 06.12.2010 пише:

  А я на “корсі” катався. Класна машина!

 10. Тааа
  кожен буде хвалити своє.

  При русі по міських вулицях його потужності цілком достатньо, щоб залишити позад себе автомобілі навіть деяких іноземних марок.

  Будь-яка іномарка з двигуном 1,6 буде краще в цьому плані!

  Насправді, будь яка іномарка хороша, яка не старша 5 років.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*