Футбол. Copa del Sol. Мьольде 1:1 по пен. 3-4 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Copa del Sol. Мьольде 1:1 по пен. 3-4 Карпати (відео)

Герой поєдинку Мартін Богатінов

У першому поєдинку кубка під назвою «Copa del Sol» львівські Карпати в Іспанії зустрічалися із представником норвезького футболу командою Мьольде.

Напружена гра завершилася перемогою наших співвітчизників тільки у серії післяматчевих пенальті. Основний час поєдинку завершився із рахунком 1-1.

Поєдинок розпочався у повільному темпі. Помітно що це матч на зборах і гравці тільки входять в ігровий тонус.

Забили Карпати свій гол з пенальті. Йшла 23 хвилина як захисник норвежців зіграв рукою у своєму штрафному і Кожанов без проблем реалізував вирок.

Відігралися норвежці вже за 9 хвилин. Діуф оббіг Мілошевіча як першокласника, увійшов у штрафну, де віддав пас на не прикритого гравця Мьольде Ангана.

Де був захист? Може за пивом пішли чи воду пили?

Після перерви у складі Карпат відбулося кілька замін. Напевно найцікавіше для вболівальників було подивитися на гру ще одного новачка команди македонського воротаря Богатінова, який по перерві замінив Андрія Тлумака.

Воротар зіграв добре, а в кінці поєдинку ще і став його героєм відбивши пенальті. Та пр оце згодом.

Щодо гри, то вона після перерви не сподобалася. Заміни все-таки далися взнаки. Навпаки норвежці ближчими були до успіху чим львівські футболісти. Що називається пронесло.

Також читайте:   Футбол. На матч Карпати - Шахтар квитки будуть коштувати від 10 гривень

А за 5-ть хвилин до кінця поєдинку з поля вилучили Федецького за друге попередження.

З дисципліною, як і з захистом, явно не все у нас в порядку. Нагадаю, у минулому поєдинку, де Карпати грали із збірною вільних агентів у нашій команд було 2 вилучення.

Через деякий час прозвучав фінальний свисток, нічия 1-1 і це означає, що на глядачів поєдинку очікувала серія пенальті.

Чесно кажучи у мене щось було погане відчуття, ніби Карпати у лотереї програють, але на щастя минулося.

З перших ударів команди били без промаху і тільки на 4-ому у гравця норвезької команди здали нерви і наш воротар Богатінов зумів відбити цей удар.

А коли на вирішальному ударі зустрічі гравець Мьольде Хольм пробив вище воріт стало зрозуміло – Карпати перемагають і виходять до чвертьфіналу турніру, де у понеділок зіграють із шведським Ґетеборгом.

P.S. Завтра свої виступи на цьому ж турнірі розпочне ще один представник України – донецький Шахтар. Зіграє він із чеською командою Вікторія.

Початок прямої трансляції на каналі «Футбол» о 20 годині за київським часом.

У публікації використано фото із сайту fckarpaty.lviv.ua.