Футзал. Кубок України. Півфінал. Енергія-Тайм 5:3 Ураган (відео) - Блог про Львів

Футзал. Кубок України. Півфінал. Енергія-Тайм 5:3 Ураган (відео)

Ільдар Макаєв

Сьогодні у Запоріжжі стартував фінал трьох розіграшу Кубка України з футзалу. Чому саме трьох я розповім пізніше, а зараз до хорошого.

У цьому турнірі приймає участь і львівська команда Енергія-Тайм, яка саме сьогодні у півфінальному поєдинку зустрічалася із івано-франківським Ураганом.

Гра завершилася перемогою наших земляків із рахунком 5-3.

Перед ти як перейти безпосередньо до гри, не можу не сказати кілька слів про організацію фіналу Кубка країни.

Ні, ні. Із залом все нормально, правда трохи холодно. А так все на належному рівні. Питання у другому.

Такого бардаку як цього року не було ще ніколи. Фінал чотирьох в останній момент перетворився на фінал трьох. Причина банальна – Шахтар ні з того ні з сього припинив своє існування.

То може можна було поставити зіграти якусь іншу команду, скажімо те ж ТВД, яке програло донеччанам?

А так рівненський Кардинал-Рівне пройшов до фіналу без боротьби.

Залишимо це питання на совісті керівників українського футзалу і переходимо до огляду матчу.

Чесно кажучи люди, які подивилися цю гру погодяться зі мною, цей матч був гідний фіналу. Багато забитих голів, підтримка вболівальників, напруга до кінця поєдинку, що ще потрібно?

Розпочали матч команди обережно. Напруга давалася взнаки.

Так тривало до гола, який на 4 хвилині забив гравець Урагану Сержао. Бразилець вицарапав м’яч у метрах 7-ми від воріт Енергії-Тайму і невідпорно пробив.

А якби за хвилину Цвєлих реалізував вихід 3 в 1 на ворота львів’ян, я думаю нашим землякам було би несолодко.

Також читайте:   Ставлення до людей з обмеженими можливостями на стадіонах

А так спрацювало старе футбольне правило: «Не забиваєш ти, заб’ють тобі».

14 хвилина – Енергія-Тайм вводить м’яч з аута і Макаєв головою зрівнює рахунок.

Не минає і хвилини як львів’яни вже попереду.

15 хвилина – знову Макаєв виявляється першим на м’ячі після чудової контратаки.

Перший тайм так і завершився за мінімальної перемоги львівської команди.

Друга половина зустрічі виявилася не менш видовишною. Ще б пак, було забито ще 5 м’ячів.

21 хвилина – Біро Жаде (Ураган) ввів шкіряного з аута і Сержао зрівняв рахунок.

23 хвилина – Легчанов віддав точну передачу на Овсянникова і Денис точно пробив по воротах франківців.

28 хвилина – невтомний Сержао розібрався із захисниками Енергії-Тайму і знову зрівнює рахунок у зустрічі.

І це ще було не все.

33 хвилина – Дмитро Бондар віддає точну передачу на Ільдара Макаєва і останній точно б’є метрів з одинадцяти.

Урагану було втрачати нічого і вони випустили 5-ого польового гравця за що швидко поплатилися. Як виявиться потім, це буде ключовий епізод гри.

38 хвилина – обрізка Урагану завершується точним ударом Романова по пустим воротах.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу наших земляків із рахунком 5-3.

А це означає, що саме команда Енергія-Тайм завтра позмагається у фінальному поєдинку із рівненським Кардиналом-Рівне за Кубок України.

Початок гри о 14 годині за київським часом.