Куди зникло борошно?

Де зникло борошно?

Як не бензин, то гречка, зараз борошно. Що то за фігня?

Я переважно завжди пишу стримано і критикую культурно, але це вже в ніякі рамки не вкладається.

«Живий приклад».

Вчора розмовляю із сусідкою, а вона мені новину розповідає. Виявляється буквально день-два тому хтось впустив мульку, що борошна (муки) в нашій країні дефіцит і якщо її вчасно не купити, то можна і взагалі залишитися з нічим.

Сусідка пішла в магазин, супермаркет, ринок і ніде не має борошна. Причина банальна як світ – люди масово розібрали товарні запаси торговельних закладів, а нових поки що не має, бо хто ж міг подумати, що буде такий ажіотаж.

А вареники не має то з чого зробити. 🙁

Невже насправді дефіцит борошна у нашій країні?

Вмикаю телебачення, інтернет, радіо і всюди чую одне і те саме. Мінагрополітики говорить, що дефіцит борошна створений штучно, його запаси є у достатній кількості і не має чого панікувати.

Як же з цим боротися?

Те ж Мінагрополітики запевняє, що будуть боротися із спекулянтами шляхом інтервенції (втручання), таким чином мається стабілізуватися ситуація на ринку борошна.

Тепер спробую висловити свою думку з цього приводу.

Якщо ви пам’ятаєте буквально нещодавно схожа ситуація була з гречкою. Ваш автор ще мав її достатньо на своєму складі тому і не ходив її купляти. Приходжу я раз у супермаркет, думаю чого одна полка така пуста. А це виявляється гречки не має. Афігеть.

Спекуляції були ще ті і до чого вони призвели? Гречка таки подорожчала і зараз мені повідомляють що не у кожному магазині можна її купити.

Хто займається цими спекуляціями?

Так зразу важко сказати, але це роблять для того щоб заробити. Гречки і борошна не має, ставимо завищену ціну і заробляємо. Нащо це робити нормально, давайте заробимо на людях. Вони ж дурні, їх можна розвести. Саме так думають спекулянти.

Чого слід очікувати?

Чесно кажучи я навіть не знаю, але відомо одне – борошно таки подорожчає. Наскільки, це вже залежить не від нас.

Що пропаде далі? Макарони? Олія? Ковбаса? Картопля? Пива не буде?

Можна сподіватися всього. Сподіваюся керівництво країни не буде за всім цим спостерігати як я!

А поки що і на далі у торговельних закладах не має борошна і невідомо по якій ціні воно буде, коли з’явиться.

Не ведіться ви на ці спекуляції, гречка і борошно є!!!

Порада від Воробуса: Вам потрібен сертификат соответствия таможенного союза? Оформлення технічних регламентів, сертифікатів відповідності та багато інших послуг Вам запропонують на сайті etalon-groupp.ru.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 19.02.2011 пише:

  Потроху вертаємося до бувшого совка. Тоді все було дефіцит і гречка в тому числі. Як прийшла нова влада, так відразу почалися дефіцити. Гнати в шию потрібно таку владу. 😈

 2. дaнило 20.02.2011 пише:

  там де гречка

 3. Архіваріус 20.02.2011 пише:

  Воробусе, керівництво країни думає тільки про те, щоб якби найкраще себе, та свою родину забезпечити, а ти, як проста людина їм по-барабану. А гречка і борошно тут ні при чому. Чого, чого, а цього товару на Україні завжди було вдосталь. От тільки як прийшли москалі, відразу став дефіцит. 😀

 4. russo turisto 20.02.2011 пише:

  дaнило пише: там де гречка

  Ну на хрена тебе гречка – макаронов в магазине валом.

 5. Taras 06.04.2011 пише:

  Ринкова економіка… мля. 😕

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*