Футбол. Чемпіонат України. Карпати – Шахтар 1:0 (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати – Шахтар 1:0 (відео)

Карпати - Шахтар

Сьогодні, 13 березня, львівські Карпати провели першу домашню гру у 2011 році. Суперником «зелено-білих» був не хто-небудь, а діючий чемпіон України донецький Шахтар.

На радість львівських і всіх інших уболівальників Карпат, гра закінчилась із рахунком 1:0!

Перший тайм львівсько-донецького протистояння пройшов на досить високих швидкостях, але без особливо небезпечних моментів. Хоча варто відзначити удар головою нападника Шахтаря Адріано, який віртуозно відбив голкіпер Карпат Мартін Богатінов.

Взагалі Богатінов був чи не найкращим гравцем у сьогоднішньому матчі, неодноразово рятуючи ворота львів’ян.

Якщо зробити підсумок першого тайму, то можна сказати, що ініціативою більше володіли все-таки Карпати, але гострішими атаки були саме у Шахтаря.

Другий тайм розпочався без замін у обох команд. Гірникам дещо вдалося відвести гру від власних воріт. І вже на 54 хвилині на поле замість Олексія Гая виходить гравець Шахтаря Жадсон. Перша ж атака цього футболіста завершилася небезпекою. Проте це все рівно не врятувало підопічних Мірча Луческу.

Також читайте:   Як гравці Севільї прогулювались Львовом

На 57 хвилині Ігор Худоб’як проходить лівим флангом і подає м’яча Денису Кожанову, який направляє його рикошетом (зачіпаючи Кочіша) у ліву дев’ятку! Радості львівських фанів не має меж!

Після пропущеного голу гірники значно додали у швидкості, але зелено-білі надалі діяли бездоганно. Останні 30 хвилин матчу підопічні Олега Кононова провели впевнено і не дозволили “Шахтарю” зрівняти рахунок, хоча небезпечних моментів було достатньо. Але в усіх випадках бездоганно діяв воротар Карпат. Фінальна атака гірників також не дала жодного результату.

Отже, Карпати вкотре підтверджують свій бійцівський характер і здобувають перемогу. Сподіваємось, у наступних поєдинках цей бійцівський запал не згасне.