Футбол. Україна 0:2 Італія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Україна 0:2 Італія (відео)

Остання гра Калитвинцева?

У рамках товариської зустрічі збірна України на своєму полі приймала збірну Італії.

На жаль, наші співвітчизники поступилися із рахунком 0-2.

Цієї гри очікували з нетерпінням, адже не кожного дня до нас в гості приїжджає топова збірна, а нею, незважаючи на омолодження складу, можна вважати збірну Італії.

У цій грі українській футбольній дружині по різним причинам не могли допомогти: Мілевський, Шевченко, Чигиринський, Коноплянка.

І варто сказати, саме цих гравців нам не вистачало і сильно.

Через проблеми в обороні, у захист був переведений капітан команди Анатолій Тимощук. Як наслідок у центрі поля ми загубилися.

Італійці прибули до України після відбіркового матчу проти Словенії, тому основні гравці на полі так і не з’явилися, грали найближчі резервісти і варто сказати зіграли вони прекрасно.

З перших хвилин поєдинку ініціативою заволоділи українці. Раз за разом вони турбували кіпера італійців. А після удару Ракицького м’яч навіть влучив у штангу.

Поступово стартовий натиск господарів поля згас і гості почали перехоплювати ініціативу.

І якщо після помилки Ощипка, який відіграв цю гру погано, нас простили, то на 27 хвилині Россі після незрозумілих дій наших захисників таки проштовхнув шкіряного у сітку воріт Шовковського.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:0 Іллічівець (відео)

Перший тайм так і завершився із мінімальним рахунком на користь гостей.

Здавалося що у другому таймі тренери України внесуться корективи у гру, але нічого путнього у нас не виходило швидше, так і не змінилося зараз.

Україна то атакувала, але браку у передачах було занадто багато. Незрозумілі прорвали у центрі поля, навіси у нікуди, такої гри не побажаєш нікому.

А що Італія?

Гості грамотно захищалися і чекали свого шансу. А він настав на 82 хвилині.

Степаненко помилився при створенні офсайду, Джовінко віддав пас п’яткою на Матрі і останній більярдним ударом переграв Шовковського.

Все, після цього гру можна було завершувати, що і сталося через 10 хвилин.

Звучить фінальний свисток, який фіксує все-таки закономірну перемогу гостей із Апенін з рахунком 2-0.