Інтерв’ю з Назаром: воля до життя

Я хочу бути здоровим

Історія з освідченням у коханні Назара до Аліси наробила галасу на весь інтернет. Люди із всі куточків України, а можливо і світу, дають поради хлопчині.

Також досі не відомо, що сказала дівчина, але і це ще не все. У своєму коментарі Назар, чи як він себе називає Razan, несподівано для всіх признався, що він має серйозні проблеми із здоров’ям, а саме те, що він не може ходити.

Оце так.

Сьогодні Назар дасть нашому сайту ексклюзивне інтерв’ю, де він розповість про своє кохання, проблеми із здоров’ям та багато іншого.

- Отже, доброго дня чи навіть доброго здоров’я, Назаре, наших читачів перш за все цікавить таке питання, що з вашим здоров’я і наскільки це серйозно?

Усім привіт, радий знову розказати частинку про себе! Так ось, захворювання у мене рідкісне - "Спінальна аміотрофія Вердніга-Гоффмана". Але, є сумніви щодо правильності поставленого діагнозу.

У Америці, Австрії, Швейцарії та інших країнах, жоден лікар не підтвердив діагнозу, але однак і не спростував. Сталось це, коли мені був 1 рік і 2 місяці після прививки проти "кору" та "поліомієліту" доза була завелика і зроблено було дві ін'єкції одночасно, що дало реакції і я переставив ходити.

Та я в ніякому разу не жалію про свою долю! Є діточки які народились, а мають вже страшні захворювання! А я, Слава Богу, можу бачити, відчувати, розмовляти.

Так я не можу простих речей: пройтись з дівчиною за руку по центрі Львова, прийти подарувати їй квіти, взяти собі поїсти. Та я можу те, чого не можуть інші.

І найголовніше, як ви бачите, я можу Кохати, напевно, це найбільше щастя у нашому такому цікавому житті!

- Як ви зараз себе почуваєте і які у вас плани на майбутнє?

Почуваюсь нормально... я вже звик до цього, біль якщо і є, то вона не відчутня, захворювання прогресує помаленьку. Планів я не люблю строїти, що Бог дасть, те і буде, моє захворювання з летальним кінцем. Тому я не знаю скільки мені ще насолоджуватись земним життям!

- Як прийшла вам у голову ідея освідчитися через мережу інтернет вашій дівчині?

В голову прийшло тоді, коли дізнався що весною - початок літа їду у Мілан, чесно кажучи вже страшно, так як маю серйозні почуття до Аліси, буде дуже важко в моральному плані...та і у фізичному теж.

Хочу подякувати УСІМ хто цікавиться цими історіями, та зокрема освідченням! Зауваження це звісно добре, та я вдячний за них, на помилках вчаться... та зрозумійте мене правильно, вона красива дівчина, а я... хто я? Людина, яка не може взяти собі склянку води..

Освідчення у людному місці це все класно..та ось уявіть себе не моєму місці, нікому не бажаю бути не моєму місці! Та все ж... У нашій країні важко давати собі раду таким людям як я, які мають ті чи інші вади... Менталітет українського народу такий, зокрема молоді.

Ти їдеш по вулиці а воно сміється тобі у спину, бувало, що навіть молода особа розумніша, ніж та, що вже прожила половину свого життя...

- Ви не боїтеся, що дівчина, побачивши вашу ваду, не захоче з вами бути?

Боятись - не боюсь. Дівчина все про мене знає, бачить мене часто... Був момент коли я був у неї вдома допомагав їй з пк з одним із користувачів цього блогу Армікроном! "Діман, ти це маєш пам'ятати :)", так ось мене вразило те, що дівчина дуже зрозуміла, і не зважаючи на те, що вона ще така юна, вона знала як поправити мені ногу, підвести мене кудись і тд.. Тому, нема чого боятись.

- І все-таки поділіться секретом, чи відповіла вам на освідчення дівчина Аліса і як до вашого вчинку віднеслися ваші родичі, друзі, знайомі?

Аліса, ще поки не знає що її чекає, з родичів знає лише мама! Дізналась вона це від мене по скайпу, прочитала, плакала...сказала що я молодець!))) Друзі усі позитивно поставились, деякі сказали що навіть задумались над собою, сказали, що я став прикладом для них. 🙂

- Після освідчення ви стали популярним, як ви відноситеся до популярності?

До популярності відношусь позитивно а чому б і ні? Але, це добре лише, якщо людина вихована, з високими морально-життєвими якостями та має голову на плечах. А якщо людина стала популярною завдячуючи якомусь брудному вчинку і коли проходячи повз жебрака старенького, який просить копійчину, а той відвертає голову від нього, то це звичайно дуже погано.

- Ваш девіз у житті?

Цікавлюсь латинню, тому мій девіз "Contra spem spero" що в перекладі означає: «Без надії, я сподіваюся».

- Яка ваша мрія?

Продовжити свій рід, хочу донечку або синочка як би це дивно не звучало. І звісно, що бути здоровим.

- Розкажіть кілька слів про своє хобі, захоплення?

Займаюсь кіберспортом, спортивним покером, спортпрогнозом. Останнім цікавлюсь давно, можна сказати з дитинства, займав перші місця, вигравав призи, грамоти. І головне захоплення - Музика! Я - Меломан!. 🙂

А найбільше я люблю футбол, мрію побувати на Сан сіро! 🙂

- Насамкінець, ваші побажання користувачам сайту і всім людям?

Хочу висловити подяку Ігорю (Воробусу) за його старання, та просто за людяність! Не часто такі люди зустрічаються у житті! Ну, і насамкінець, хочу подякувати мамі Аліси - т. Галі, я їй завдячую за нашу зустріч з Алісою, без неї не було ось цього всього що ви побачили за ці останні 3дні.

Дякую всім користувачам блогу і всім хто мене підтримував і не підтримував, ви – чудові! Відчувається тепла, дружня обстановка.

Бажаю вам завжди залишатись таким ж дружніми та відвертими і хай вам щастить.

Назаре, я бажаю вам, бути перш за все, здоровим, ми віримо що у вас все буде добре, мати велике кохання, якщо у цей раз не вийде, то не розстроюйтеся і простого людського щастя.Також раджу прочитати:

коментарів - 33 може ще щось напишете?

 1. Пан П 22.03.2011 пише:

  Назар, ти молодець. Ніколи не здавайся у своїй боротьбі з хворобою, ти обовязково одужаеш, станеш здоровим, і продовжиш свій рід двома донечками та тьома синочками 🙂 Головне в це щиро вірити, а віра гори зсуває. Бажаю тобі та Алісі всього найкращого, тримайся старий 🙂

 2. Razan 22.03.2011 пише:

  Дякую!

 3. ARMIKRON 22.03.2011 пише:

  Так так Карапузику … Я все пам’ятаю , і те як мені рублі після тгого мама Аліси давала, коли культурно зїхав що рішайте питання с Назаром …. так шо це все Я памятаю ….

  Ну а тепер кілька слів про Назара більше відомого в мережі як Razan
  Його знаю досить давно приблизно роки 2 а може більше , в реалі бачились лише кілька раз .Так от що малята :
  його прагненню жити можуть позаздрити деякі люди , адже недивлячись на свій діагноз, він стараеться жити і радіти життю в міру своїх можливостей. Не раз страхував мене в робочих питаннях ( Я фізично невстигав дешо зробити ), щоб мну невзули звертавсі до нього, і як недивно він робив і робив вчасно . Талковий розумний пацанчік, правда інколи лінується мізки напрягати , але копниш марально в дупу мізки його починають пахати на повну катушку .
  Хороший спец в плані кібер спорту (Контр страйк, Варкрафт, и.т.д)
  Непогано кумекае в програмному забезпеченні ( коли нелінуеться думати)
  Схильний до аналітики
  І саме головне : ЗА СЛОВА ВІДПОВІДАЄ .. сказав зробить навіть якщо тре буде до усрачкі сидіти за ПК , чи когось зродичів погнати на інший кінець міста .
  P.S респект Назар .. був ти карапузіком тпер будеш студентом !

 4. Razan 22.03.2011 пише:

  Дякую, Дімаус!)

 5. XA0S ::: P A N I K A 22.03.2011 пише:

  Держись и все будет несомненно классно!!!
  Ну и Весь ХОТПОИНТ с тобой и за тебя))))))!

 6. qwest 22.03.2011 пише:

  наробила галасу на весь інтернет.

  сильно гучно сказано! 8) але бажаю удачі у твоїх починаннях, вчинках і т.п. 😉

 7. Stakeholder 22.03.2011 пише:

  Варобус, ти жовтієш, заминай 😕

 8. ARMIKRON 22.03.2011 пише:

  Stakeholder,

  Stakeholder пише: Варобус, ти жовтієш, заминай

  в нього що Жовтуха?

 9. dimastuj 22.03.2011 пише:

  Назар скажи будь-ласка, а чи знаєш ти що в Аліси є хлопець?
  А, вибач, я забув що ти знаєш. Тільки мене дуже непокоїть той факт, що ти їй про нього розказував там всякі непрейємні речі, і недостовірні. Чому ти в її очах хочеш принизити цього хлопця, навіть сайт цього блогу її скинув,чи ти намагаєшся розбити цю пару? Назар я немав і немаю ніколи привички лізти в чужі стосунки ,а тимбільше руйнувати їх. Ти на 4 роки молодший від неї, ще прийде час і ти знайдеш собі свою половинку.
  А основна моя порада тобі ніколи, нікому неговори нічого того що не було, про те чого сам на очі не бачив. Мені відверто шкода тебе , але прошу тебе не втручайся в мої стосунки з Алісою.

 10. ARMIKRON 22.03.2011 пише:

  dimastuj, ваше повідомлення нестосуеться данної теми

 11. dimastuj 22.03.2011 пише:

  ARMIKRON ти помиляєшся якраз навіть дуже стосується бо воно стосується моєї коханої з якою я вже давно зустрічаюсь і не хочу щоб мені хтось в палки в колеса ставляв бо так не гарно , не приємно, і не культурно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 12. Notorious B.I.G. 22.03.2011 пише:

  До речі Дімастий, а як знайшов цю тему та цей блог? Чи не сама Аліса дала тобі адресу, щоб ти шось написав чи я помиляюсь?
  Давай тільки говорити на чистоту…
  * надягаю поліцейску форму
  😀

 13. PVS 22.03.2011 пише:

  Razan пише: а я… хто я? Людина, яка не може взяти собі склянку води..

  http://www.youtube.com/watch?v=BXK5TN9gZ7g&feature=related

  Можеш!!!! І Візьмеш!

 14. Razan 22.03.2011 пише:

  Дмитре, не засоряй тему. Я все чудово бачу, не треба постити одне і теж повсюду.

 15. Razan 22.03.2011 пише:

  PVS пише: Razan пише: а я… хто я? Людина, яка не може взяти собі склянку води..
  http://www.youtube.com/watch?v=BXK5TN9gZ7g&feature=related
  Можеш!!!! І Візьмеш!

  Дякую за підтримку !

 16. dimastuj 22.03.2011 пише:

  відповідь Notorious B.I.G. так

 17. Stakeholder 22.03.2011 пише:

  ARMIKRON пише:

  в нього що Жовтуха?

  вітрянка 😉 )))

 18. Sergj123 22.03.2011 пише:

  Razan: зрозумійте мене правильно, вона красива дівчина, а я… хто я? Людина, яка не може взяти собі склянку води..

  Неображайся та як на мене з такими думками ти далеко не заїдеш.
  Ти все розумієш, що тобі та їй буде важко. Та зрозумій, що кохання якщо воно справжнє, справиться з усім. Знаєш в кожної людини настає час коли доля її перевіряє на витривалість на силу духу. В крожної людини цей час настає в різні періоди життя. І тому їх варто перебороти, потрібно чогось по справжньому прагнути і рано чи пізно твої за свої прагнення, кожна людина отримує винагороду.
  А що до хвороби.
  “У Америці, Австрії, Швейцарії та інших країнах, жоден лікар не підтвердив діагнозу” А ти вже говориш про ( моє захворювання з летальним кінцем.)
  То вибач та в тому іще ніхто не певен!!!!!!!!!!!!!!

 19. TB4Pb 22.03.2011 пише:

  dimastuj пише: dimastuj

  у твоей подруги своя голова на плечах! а палки в колёса ты сейчас ставишь! Ноешь как девчёнка…. значит не всё так хорошо у тебя с ней если ты тут))) НАЗАР молодчага, держу кулаки!

 20. Notorious B.I.G. 22.03.2011 пише:

  скорше вже пташиний грип 😀
  гАробчік падустал трошкі 😀

 21. zars 22.03.2011 пише:

  Аліса!!!! НЕ МОВЧИ.
  Тепер МУСИШ когось з тих двох хлопаків відшити привселюдно. І чим швидше ти це зробиш, тим простіше буде кожному із пацанів.

 22. VikiMouse 22.03.2011 пише:

  zars, та шо тут наколюєш ситуацію і так он всі на голках сидять чикають шо то буде 😕

 23. zars 22.03.2011 пише:

  Назарко – СИЛА!!!
  Дмитрику, а вона тобі так просто НЕ дасть. …Думай!

 24. zars 22.03.2011 пише:

  VikiMouse пише: zars, та шо тут наколюєш ситуацію і так он всі на голках сидять чикають шо то буде

  Та ніфіга я не накАлюю. Здається мені, що дівчинці ні один, ні другий не до вподоби. А сам процес сподобався…

 25. Razan 22.03.2011 пише:

  zars,
  Дякую! Але освідчення обговорюємо в темі про освідчення! Тут зовсім інше..

 26. zars 22.03.2011 пише:

  Razan пише: zars,
  Дякую! Але освідчення обговорюємо в темі про освідчення! Тут зовсім інше..

  Не поняв, ти хочеш дотримуватися самої тематики статті, чи страшнувато отримати остаточне рішення дівчини з Країни Чудес?

 27. Razan 22.03.2011 пише:

  Яке б не було рішення дівчини воно для мене буде законн, це буде її слово! Тому, немає чого боятись..

 28. valodya 22.03.2011 пише:

  Назарко молодець все правильно робить! тепер все від Аліси!

 29. Arwenita 22.03.2011 пише:

  Назарчику, ти молодець! Твоя життєва позиція мені дуже подобається. Так тримати й надалі! Ти достойний найкращого у житті.

 30. Razan 22.03.2011 пише:

  Arwenita,
  Дякую!

 31. Razan 23.03.2011 пише:

  valodya,
  Дякую, Вова! 🙂

 32. Razan 25.03.2011 пише:

  Sergj123,
  Тільки сьогодні побачив твій комент, сорі..
  Так, ти правий, що власна оцінка у мене на досить низькому рівні, та я звик свідомо дивитись на життя. Що до діагнозу, то усі симтоми, хід захворювання максимально сходиться з тим що описує Верднігом в 1891р. та Гофманом в 1893 р.

  Кому цікаво то ось детальніше – http://www.eurolab.ua/encyclopedia/Neurology.patient/7801/

 33. Mavka 31.03.2011 пише:

  Я вважаю, ти з самого початку мав подумати про ,те,що поперше вона гпрна повноцінна дівчина яка хоче нормальну сімю, з коментарів видно, що вона навіть має хлопця, може в них це щось більше ніж інтрижка,а може ти своїм коханням завдаш їй болю? Я вважаю, що треба думати не за себе, а перш за все за неї , а інакше це просто егоїстично з твого боку!

2 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Razan співає (аудіо)
 2. Гурт “Свіжа копійка”

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*