Нові тарифи на домашній телефон

Домашній телефон

І знову ті комунальні послуги, на цей раз будемо говорити про стаціонарний телефон.

Не подумайте, що мені його вкрали чи відрізали кабеля.

Справа у тому, що вчора, повертаючись з роботи, побачив у своїй поштовій скриньці бумажку з «Укртелекому».

Що це була за бумажка, які зміни чекають користувачів стаціонарних телефонів читайте далі.

І що ви думаєте, відкриваю я цього листа, а у ньому написано як завжди багато всього.

Виявляється «Укртелеком» із 1 березня змінює систему розрахунків за «домашній» телефон. Тепер ми вже не будемо платити за кількість розмов, а просто буде фіксована абонентна плата. До речі, який розмір тієї абонентної плати у квитанції не вказали.

Невже важко у такій великій кількості тексту вказати в кінці скільки тепер треба платити за телефон?

Що я роблю, беру заходжу на офіційний сайт «Укртелекому» у пошуках інформації за розмір абонентної плати, і там, на моє розчарування, також не має цієї суми.

Прийдеться дзвонити по довідкових телефонах, яких я ой як не люблю. Там починаються ці музики, траляля, тополя, нажміть один, нажміть 156, верніться назад і так далі. 😀

Але, як треба, то треба. Хто ж його знає яка ціна цієї абонентної плати, може 100 гривень, може 200? Якщо так, то чи є смисл користуватися користуватися «домашнім» телефоном?

Через деякий час музика завершується, піднімає трубку якийсь юнак і я його питаю за розмір абонплати. Складатиме вона 27 гривень, а говорити можна скільки влізе.

Я питаюся, а чому не вказана ця сума у листівці, людям тиск на посиденьках вже піднімається, а він мені у відповідь: «Я не знаю, то не до мене питання».

Лишив я його у спокої, він на роботі.

Виходжу я на вулицю, зустрічаю сусіда, а він мені уголос: «Воробус, що там з тими телефонами, чи то відключати їх чи що робити, в жінки вже тиск піднявся».

Я звісно що йому все розповів, але старше населення явно не задоволене такими діями компанії, яка надає послуги зв’язку.

Чому? А все просто.

Наприклад, я молодий, енергійний юнак. Я можу за день говорити з половиною Львова по цьому телефоні, для мене нововведення добре, а ось старші люди нікому майже не дзвонять. Бабця подзвонить онучці, щоб купила їй молока і хліба та й все. А 27 гривень платити прийдеться.

Отака от дилема, не постраждали від цього лише пільговики. У них як були пільги на телефон, так вони і залишаться.

Чекаємо початку квітня і побачимо, чи дійсно можна говорити скільки завгодно всього-на-всього за 27 гривень?Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. PVS 03.03.2011 пише:

  Ти, Воробусе, забув згадати, що мова йде тільки про міські розмови. Дзвіники на мобільні, міжміські і міжнародні і далі тарифікуються (і оплачуються) окремо. А от тепер “молодий і енергійний” скажи: скільком людям ти дзвониш на домашній? Правильно – раз-два і все, бо всі вже давно “мобілізувалися”.
  Лажа получається як не крути…

 2. Vorobus 03.03.2011 пише:

  PVS пише: Ти, Воробусе, забув згадати, що мова йде тільки про міські розмови. Дзвіники на мобільні, міжміські і міжнародні і далі тарифікуються (і оплачуються) окремо.

  Це само собою, навіть нема що писати.

 3. Vorobus 03.03.2011 пише:

  PVS пише: А от тепер “молодий і енергійний” скажи: скільком людям ти дзвониш на домашній? Правильно – раз-два і все, бо всі вже давно “мобілізувалися”.
  Лажа получається як не крути…

  Юначе!!! Ти глибоко помиляєшся))))))) не раз-два і лажа, а я найбільше колись наговорював на домашньому)))))))
  У мене весь район на звязку: Скайп, мобілка безлім і плюс домашній.
  😀 😀 😀 😀

 4. Архіваріус 03.03.2011 пише:

  Справа ще полягає у тому, що багато людей здають номери стаціонарних телефонів, от і Укртелеком мусить якось виходити зі становища, щоб люди не здавали номери. З появою мобільного зв’язку стаціонарний зв’язок багато втратив. 😀

 5. PVS 03.03.2011 пише:

  Архіваріус пише: Укртелеком мусить якось виходити зі становища, щоб люди не здавали номери

  після такої “виходки зі становища” народ почне здавати номери ще більше, бо абонплата в 12 грн. включала в себе 2 безкоштовних години і більшості людей того було достатньо, ще й з запасом. А зараз всі ті, хто платили 12 грн. будуть платити 27 грн. ЗА ТОЙ ЖЕ ОБ’ЄМ РОЗМОВ.
  Мені зараз простіше переключитися за 120 грн. на іншого оператора, який далі буде тарифікувати посекундно і менш ніж за 10 місяців мені це окупиться. Якби не рік акційних цін на ОГО я би вже це зробив! А так ще зачекаю до жовтня.

 6. дaнило 04.03.2011 пише:

  я юзаю мобільним в мене безліміт 8)

 7. Gena Bukin 04.03.2011 пише:

  От Воробус написав що тарифи змінюються, цікаво чи це нововведення у всіх районах?

 8. Gena Bukin 04.03.2011 пише:

  А щодо теми я думаю “Укртелеком” зробив подібні дії тому що стаціонар став збитковим. Є скайп, мобільні телефони, навіщо дзвонити по домашньому!!! 😕

 9. Gena Bukin 04.03.2011 пише:

  дaнило пише: я юзаю мобільним в мене безліміт

  Який саме? Напиши розцінки. 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*