Футбол. Чемпіонат України. Оболонь 1:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Оболонь 1:1 Карпати (відео)

Знову невиразна гра

У 25-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із київською Оболонню.

Гра переможця не виявила і завершилася за нічийного рахунку 1-1.

Якоюсь незрозумілою виглядає гра львівських Карпат у другому колі чемпіонату. Чудові матчі чергуються із провалами.

Згадаймо перемогу над Шахтарем, потім провал в Севастополі, дві поспіль перемоги над Волинню і Іллічівцем.

І ось знову невиразна гра. На цей раз із Оболонню.

При всій повазі до «пивоварів» львівські футболісти сьогоднішню гру повинні були вигравати, тим більше що цілий другий тайм київські футболісти грали у меншості.

Та про все по-порядку.

Розпочався поєдинок із стартового натиску Оболоні на ворота Карпат. Та згодом гра заспокоїлася, львів’яни вирівняли гру і вона проходила на зустрічних курсах.

Так тривало аж до 33 хвилини, коли захисник Карпат Балажиц сфолив у своєму штрафному на гравцю Оболоні Бондаренко. Пенальті.

До м’яча підійшов Лозинський і вирок виконав бездоганно.

Карпат спробували відігратися та нічого путнього в атаці створити вони не могли. Удари були, але гострих моментів обмаль.

А під кінець першої половини зустрічі Оболонь залишилася у меншості. Другий «гірчичник» отримав Пластун.

У другій половині зустрічі Карпати посилили натиск на ворота «пивоварів» і через деякий час це дало свої плоди.

Також читайте:   Футбол. Підсумки групового етапу чемпіонату світу. Частина перша

53 хвилина – після передачі з глибини Кочиш увірвався в штрафну, захисники не зуміли вибити м’яч, Разван п’ятою прокинув далі і Сергій Зеньов (Карпати) проштовхнув круглого в сітку. Схоже, що Лозінський зрізав м’яч у сітку, але поки гол записаний на Зеньова.

Що далі?

Оболонь всією командою відійшла назад і про атаку навіть не думала, намагаючись втримати позитивний рахунок.

Карпатівці ж робили навіси, заміни, але толком нічого небезпечного не було.

До основного часу гри суддя додав чотири хвилини за які нічого небезпечного не відбулося, хіба що могли вилучити з поля Григорія Баранця, який так і хотів заробити друге попередження, яке би переросло у червону картку, але суддя його пошкодував.

Звучить фінальний свисток, який фіксує результативну нічию 1-1 між цими суперниками.

Після 25-ого туру Карпати набирають 43 очки і на далі посідають п’яте місце у турнірній таблиці.

Наступну гру зелено-білі проведуть 23 квітня. У цей день вони вдома прийматимуть сімферопольську Таврію.

Початок гри о 15 годині. Пряму трансляцію цього поєдинку можна буде переглянути на каналі «Футбол».

У публікації використано фото із сайту footballstat.com.ua.