Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:2 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:2 Динамо (відео)

Карпати поступаються Динамо

У 28-ому турі чемпіонату України з футболу в гості до львівських Карпат приїхало київське Динамо.

На жаль, гра завершилася перемогою гостей із столиці із рахунком 1-2.

Приїзд гранда українського футболу завжди викликає повищений ажіотаж у нашому місті. Не став виключенням і цей поєдинок.

Стадіон був заповнений і можна з гордістю сказати, що у Карпат цього дня був 12-й гравець. 🙂

Переходимо до гри.

Перед цим матчем Карпати мали серйозні проблеми із складом. Відсутні по різним причинам були Федецький, Зеньов, Кузнєцов.

Динамо ж приїхало основою і не було лише Ярмоленка, який пропускав гру через перебір жовтих карточок.

Розпочався поєдинок в’яло, хоча чесно скажу, вся гра такою була. Команди більше зосереджувалися на грі у захисті і створювали мінімум моментів біля воріт.

Але, все ж забити команди могли, що вони і потім зробили.

Якщо у першому епізоді Андрій Шевченко простив нас влучивши у штангу, то на 32 хвилині Гусєв відкрив рахунок вдало замкнувши передачу партнера по команді.

Карпати одразу ж могли відігратися, але як Ощипко не влучив у порожні ворота відомо лише йому.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги киян.

Також читайте:   Футбол. Товариський поєдинок. Україна 2:0 США (відео)

Другий тайм це та ж гра, що і у першому.

Мінімум моментів і багато боротьби.

А потім відбувся ключовий епізод поєдинку.

53 хвилина – пішов навіс у киян із своєї половини поля, суддя на лінії підняв прапорець фіксуючи офсайд, гравці Карпат зупинилися, а Вукоєвич взяв і забив гол у пусті ворота.

Що тут ще скажеш? Непрофесіоналізм рефері.

Карпати то потім ще забили, на 75 хвилині відзначився ударом здалека Кополовець, але це вже мало що допомогло.

Після голу гра явно оживилася і Карпати перемістили акцент дій на половину поля киян, але якби вони не атакували зрівняти рахунок їм так і не вдалося.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Динамо із рахунком 2-1, яка тим самим забезпечила киянам друге місце.

А що Карпати? Очок вони не набрали, але все вище 5-ого місця вони цього року не піднімуться і не опустяться.

Наступний 29-й тур чемпіонату відбудеться 14-15 травня.

Львівські Карпати свій поєдинок проведуть 15 травня. У цей день вони зіграють на виїзді із донецьким Металургом.