Футбол. Ліга чемпіонів. Барселона 3:1 Манчестер (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Барселона 3:1 Манчестер (відео)

Барселона обігрує Манчестер

У суботу 28 травня у місті Лондон проходив фінальний поєдинок Ліги чемпіонів у якому зустрічалися англійський Манчестер і іспанська Барселона.

Руні проти Мессі і компанії, що ще треба?

Гра завершилася перемогою іспанців із рахунком 3-1.

Розпочався фінальний поєдинок в’яло. Помітно було, що команди побоюються один одного. Це і не дивно. На кону був найпрестижніший трофей Європи.

Але, гра без моментів тривала до першого голу, який відбувся на 27 хвилині.

Хаві віддав пас на Педро і останній з меж штрафної поцілив у ближній кут воріт англійців, які захищав Ван дер Сар.

Як на мене, в цьому епізоді помилився кіпер МЮ, бо воротар перш за все має прикривати ближній кут.

Але, радість іспанців довгою не була. Вже через 7 хвилин (34 хвилина) рахунок у грі був рівним. Це Вейн Руні завдав разючого удару із-за меж штрафної .

Так і перший тайм завершився за нічийного рахунку.

Початок другого тайму така ж сама гра що і на початку першої 45-ти хвилинки аж до поки Барса не відзначилася вдруге.

54 хвилина – несильний удар Мессі по центру воріт не зміг зловити кіпер англійців і вже 2-1 на користь команди із Піренеїв.

Також читайте:   Підсумки виступу ФК Львів у сезоні 2009/2010 років

Манчестер спробував нав’язати свою гру, але цього суботнього вечора Барсу вже було не зупинити. Вона взяла гру повністю під свій контроль і не віддавала ініціативи аж до кінця гри.

А от після третього м’яча Барси гру фактично можна було завершувати, адже після цього епізоду у Манчестера вже не було ніяких шансів щоб відігратися.

69 хвилина – чудовий удар із-за меж штрафної вдався Давіду Вільї.

Так і каталонці зробили, вони вже готувалися 20 хвилин що залишилися до святкування.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Барселони із рахунком 3-1.

Чи заслужено перемогла іспанська команда?

Як бути відвертим, то все закономірно. Протягом цілого турніру іспанська Барселона демонструвала стабільну гру і якщо і програвала, то дуже рідко.

А у фінальному поєдинку взагалі на голову була вищою чим їхні опоненти із Манчестера.

Сезон 2010/2011 завершився. Не довго і почнеться новий єврокубковий сезон, якого будемо чекати із нетерпінням.