Футбол. Ліга Європи. Фінал. Брага 0:1 Порту (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Фінал. Брага 0:1 Порту (відео)

Порту обігрує Брагу

У фінальному матчі розіграшу Ліги Європи між собою зустрічалися дві португальські команди: Порту і Брага.

Гра завершилася перемогою більш іменитішої команди Порту із рахунком 1-0.

Поступово цьогорічний єврокубковий сезон виходить на фінішну пряму. Вчора відбувся фінальний поєдинок другого за престижністю турніру Європи, який сміливо можна назвати матчем у чемпіонаті Португалії.

Ще б пак, у фіналі зустрілися дві португальські команди.

Чесно кажучи ця гра мене розчарувала. Команди виглядали чи то слабо, чи то просто думали як не пропустити.

За весь поєдинок на двох вони створили лише чотири більш менш небезпечних моменти, з яких вдалося реалізувати лише один.

Та про все по-порядку.

Розпочався поєдинок жваво. Вже на початку гри могли відзначитися як гравці Порту, так і Браги, але свої хороші моменти вони не реалізували.

А потім настало затишшя, яке інколи аж набридало. До ударів по воротах атаки не доходили, а якби не гол в кінці першого тайму, то я би вже давно заснув. 🙂

Відбувся він зненацька.

44 хвилина – після подачі з флагну Гуаріна ударом головою відзначився Фалькао.

Так і перший тайм завершився за мінімальної переваги Порту.

Що очікували у другому таймі?

Також читайте:   У Молодіжній Екстра-лізі (U-20) зіграють п’ять команд

Я особисто думав, що Брага піде всією командою вперед, щоб відігратися, але, ця команда вкотре доказала, що в атаці вони не так добре грають, як в захисті.

Відігратися то вони могли, але лише на початку другої половини зустрічі і то в чудовій нагоді команду Порту врятував їх голкіпер.

Решта ж часу другої половини зустрічі проходило у боротьбі із мінімумом голевих моментів.

На останній хвилині гри навить кіпер Браги пішов у штрафну Порту щоб рятувати матч, але нічого він там не зробив. 🙂

За мить вже був свисток.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Порту із рахунком 1-0. Саме ця команда стає переможцем турніру під навою Ліга Європи сезону 2010/2011 років.

Тепер всі вболівальники футболу світу чекають 28 травня, адже саме у цей день відбудеться головний матч сезону 2010-2011 років з футболу.

У фіналі Ліги чемпіонів зустрічатимуться англійський Манчестер і іспанська Барселона.

Початок гри о 21 годині 45 хвилин.

P.S. Шкода що на місці Браги не грало наше Динамо. Хоча, все для цього було, але ми так і не забили на виїзді Бразі. 🙁