Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 2:2 по пен. 4-5 Енергія (відео)

Локомотив програє Енергії

У першому півфінальному поєдинку футзальної першості України між собою зустрічалися харківський Локомотив і львівська Енергія.

Гра проходила у Харкові і, на нашу радість, завершилася перемогою львів’ян у серії після матчевих пенальті.

До слова, основний час поєдинку завершився із рахунком 2-2.

Нарешті, після паузи пов’язаної з іграми збірної поновилася футзальна першість у якій діло йде до завершення. На черзі півфінали.

Ще до початку гри поєдинок між харків’янами і нашою Енергією обіцяв бути цікавим. Так воно і сталося.

Боротьба тривала на кожному клаптику поля і до останніх секунд не було відомо хто ж переможе.

Розпочався поєдинок із обопільних атак, але першими відзначилися господарі поля.

8 хвилина – після прострілу зліва Євген Клочко ударом головою відкрив рахунок у поєдинку.

Попереду Локо був не довго, адже вже на 10 хвилині після індивідуальних дій Павленко відновив статус-кво.

А коли на 15 хвилині той же Павленко після передачі Легчанова забив другий м’яч у повітрі для господарів поля запахло смаженим.

Господарі намагалися схилити шальки терезів на свою користь, але перший тайм так і завершився за мінімальною переваги Енергії.

Також читайте:   «Топ-10» бомбардирів ФК «Галицька здоба» за сім років існування клубу

Початок другої половини ознаменувався знову ж обопільними атаками, у яких відзначитися могли як гравці Локо так і Енергії.

Пощастило більше господарям поля, які на 27 хвилині зусиллями Камеко зуміли відігратися.

Команди атакували, але більше у матчі голів не було, хоча, до слова, Локомотив останні 4 хвилини сидів на 5-ти фолах, але до 10-и метрового справа так і не дійшла.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує нічию 2-2, а це означало, що на Харків вкотре очікувала серія після матчевих пенальті.

Пенальті – це завжди лотерея і тому не знати кому пощастить більше.

Цього разу пощастило Енергії в складі якої відзначилися – Бондар, Легчанов, Рогачов, Якунін і Задорожний. Не забив тільки Романов.

В Локо забивали – Журба, брати Клочко і Дмитро Сорокін. Схибили натомість Камеко і Одєгов.

Енергія перемагає і рахунок у серії до трьох перемог став 1-0 на користь львівської команди.

Завтра о 15 годині команди проведуть між собою другу зустріч, а наступного тижня команди приїдуть до міста Лева, щоб остаточно визначити команду, яка вийде у фінал цьогорічних змагань.