Футбол. Чемпіонат Європи. U-21. Україна 0:0 Англія - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат Європи. U-21. Україна 0:0 Англія

Україна грає внічию із англійцями

Вчора увага футбольних вболівальників України і не тільки знову була прикута до країни Данія, де проходить молодіжний чемпіонат Європи.

Нас насамперед цікавить гра збірної України. Так от, напередодні наша футбольна дружина зустрічалася із однолітками із Англії.

Гра переможця не виявила і завершилася нульовою нічиєю.

На цю гру підопічні Яковенка виходили із єдиною метою, реабілітуватися за поразку у стартовому поєдинку турніру від збірної Чехії. Тоді, нагадаю, ми програли із рахунком 2-1.

Частково вони це зробили, але якби перемогли англійців, то би мали кращі шанси на вихід із групи.

Це був матч двох рівних суперників, боротьба на кожному кроці, велика кількість небезпечних моментів. Єдине що бракувало, так це забитих м’ячів.

Перший тайм поєдинку пройшов не так цікаво як другий. Виділити можу те, що англійці потрапили у перекладину, а у нас небезпечно пробивав Білий і Коноплянка.

А ось друга половина зустрічі була значно кращою. Сьогодні почитав коментарі наших футболістів. Вони кажуть, що англійців ми переважали. Я з ними не погоджуюся. Гра була рівною і у деяких моментах родоначальники футболу нас просто прощали.

Також читайте:   Футзал. Перша ліга Львова. "Нові імена" програли "Інстал-Плазі"

От скажімо момент, коли гравець англійців чудом не влучив у ворота після помилки кіпера і нашого захисту.

Але, незважаючи на все, Україна могла взяти у цьому поєдинку три очки.

82 хвилина – помилився захист англійців, пробивав Зозуля, але кіпер суперника виручив.

Звучить фінальний свисток, який фіксує нічийні 0-0, які не задовільнили жодну із команд.

В іншому матчі нашої групи іспанці перемогли чехів із рахунком 2-0.

Турнірна таблиця перед третім, останнім туром має наступний вигляд:

1. Іспанія – 4 очки
2. Чехія – 3 очки
3. Англія – 2 очки.
4. Україна – 1 очко.

Тепер у неділю, 19 червня для кожної із команд будуть важливі поєдинки. У нашій групі так склалася ситуація, що ще ніхто собі нічого не гарантував. Нашій футбольній дружині для того. щоб вийти у наступний раунд змагань, а це півфінал треба неодмінно обігрувати іспанців.

Завдання не з легких, але хто сказав, що цього не можна зробити.

Чекаємо неділі, тримаємо кулаки, і вмикаємо телевізори о 21 годині 45 хвилин на каналі «ICTV».