Де сісти біля фонтану?

фонтан біля Оперного театру

Люблю я прогулюватися рідним містом. Правда часу, як завжди, у мене обмаль, тому не так часто я це роблю. Як кажуть, Воробус у бігах. Хоче щось побачити таке, щоб було цікаво відвідувачам нашого сайту.

Так от, нещодавно десь приблизно в обідній час я гуляв центром міста. Туристів у цю пору року багато, гіди тільки і ходять розповідають що, де і як. Ваш автор про Львів знає багато чого, тому мені подібні розмови не цікаві.

Сьогодні про наступне. Фонтан біля Оперного театру завжди користувався популярністю як серед місцевого населення, так і гостей міста.

На вулиці спекотно, тому так і хочеться посидіти біля вологи, плюс себе показати і на інших подивитися.

Приходжу я до фонтану, хотів присісти, але нема де. Сісти то можна, але хіба що на плити, які розташовані біля фонтану. Іншого виходу нема, тому люди так і роблять. Добре, якщо ви маєте з собою якийсь кульок, газетку чи щось типу того, але якщо у вас нічого нема, то що тоді?

Приходиться сідати на голу плиту, яка може бути брудна, люди ж є різні і можуть ставати на них ногами.

фонтан біля Оперного театру

Свіжий приклад - лавочки на проспекті Свободи. Не знаю як зараз, але давніше бачив ситуацію, що деякі люди брали і ставали на них ногами. Ясно, що це не цивілізовано, але таке вже наше з вами виховання.

Так сталося, що поїздив по багатьох містах, тому бачив багато чого. Як там ситуація із лавочками? Не скажу, що всюди вони є, але трапляються. Хочеться не тільки помилуватися красою фонтану, а і перепочити біля нього.

Знаю, зараз люди почнуть мені говорити, що там нема де ставити тих лавочок. Може вони і будуть праві, бо дійсно місця мало, але на мою думку, оптимально було би понабивати лавочки на плити чи якось їх причепити. Людей у Львові багато, для всіх місця не вистачить, але хоч щось.

Наближається Євро-2012, а. як відомо, все має бути ідеальним, тому нововведення, які запроваджують у місті, мають бути цікавими.

Мені, наприклад, подобається, годинник на проспекті Свободи, який показує скільки часу залишилося до європейського форуму. Хороша річ.

Сподіваюся мою статтю почитає наша влада чи люди близькі до неї і таки зроблять якісь лавочки, щоб люди могли собі посидіти і помилуватися красою нашого міста, бо воно дійсно чудове.

P.S. Насамкінець інформація для тих, кому актуальна інформація про ремонт - статті про будівниицтво і ремонт можна прочитати на сайті http://budrem.org.ua.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Toss 29.07.2011 пише:

  круто, то носити з собою розкладне крісло, як на пасовиську. все решта тупо.

 2. PVS 29.07.2011 пише:

  Toss пише: круто, то носити з собою розкладне крісло, як на пасовиську. все решта тупо.

  Як нема крісла – можна ведро або ящик плазмасовий 😀

 3. russo turisto 29.07.2011 пише:

  Часы вообще вещь хорошая, они время показывают. Главное, чтобы правильно показывали.

 4. Myslinsky 29.07.2011 пише:

  а от в нас, в Івано-Франківську, конструкція центрального фонтану така, що завжди є де сісти 🙂

 5. russo turisto 30.07.2011 пише:

  Myslinsky, А где же такая фонтана находится. Я бывал в Франковске, но что-то большого фонтана не припоминаю.

 6. Myslinsky 30.07.2011 пише:

  russo turisto, Початок стометрівки – в двадцятці кращих фонтанів України

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*