Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 Чорноморець (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 Чорноморець (відео)

Невиправдані сподівання

У 2-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали одеський Чорноморець.

На жаль, і ця гра не принесла радості львівським вболівальникам, адже вона завершилася внічию 1-1.

Після поразки у минулому турі від Іллічівця, на цю гру Карпати виходили з однією метою – здобути перемогу. І суперник був не з найсильніших – дебютант вишки одеський Чорноморець.

З перших хвилин гри наші футболісти закрутили таку карусель, що чесно, мені подумалося, що гостям розгрому не уникнути. Але, хіба що подумалося.

Та про все по-порядку.

Як я вже казав, моменти виникали звідки тільки можна було. Виділявся новачок Карпат Пачеко, який раз за разом опинявся на ударних позиціях. Але, десь так після хвилини тридцятої він зник, де він бігав невідомо.

А гол у Карпат вийшов красивим.

18 хвилина – Богатінов вибив м’яч у поле, Зеньов його скинув головою на Лукаса і іспанець чудовим ударом увігнав шкіряного у сітку.

Після цього, схоже, Карпати заспокоїлися. Адже, Чорноморець поступово перехопив ініціативу і вже моменти почали виникати біля наших воріт.

Один з них на 44 хвилині увінчався голом.

Політило вивів на удар Діденка і останній, за повної інертності наших захисників, зрівняв рахунок. Також додам, що не кращим чином зіграв у цьому епізоді і наш кіпер.

Також читайте:   Кубок України. Львівські команди зіграють на стадії 1/32 фіналу

Перший тайм так і завершився за нічийного рахунку.

Друга половина гри – це:

– знову куча моментів як біля одних, так і біля інших воріт. Не знаю як одесити не вивезли зі Львова три очки, а так була би супер сенсація;

-вихід на поле ще одного новачка Карпат Варанкова. Нічим він себе не проявив, так як і вчора у матчі за дубль;

– свист з боку місцевої публіки у кінці гри.

Звучить фінальний свисток, який фіксує результативну нічию 1-1.

Для когось це успіх, а для когось невдача. Хоча, якщо переглянути моменти цього поєдинку, то стане зрозуміло, що результатом не задоволена жодна із команд.

Після цього поєдинку Карпати набирають перше своє очко у турнірній таблиці і перебувають у нижній частині турнірної таблиці.

Наступний 3-й тур чемпіонату відбудеться 22, 23, 24 липня. Львівські Карпати свою гру проведуть 24 липня. У цей день наша команда на виїзді зустрічатиметься із чемпіоном країни донецьким Шахтарем.

Початок гри о 19 годині. До речі, пряму трансляцію цього поєдинку можна буде переглянути на Першому каналі.