Футбол. Суперкубок України. Шахтар 1:3 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Суперкубок України. Шахтар 1:3 Динамо (відео)

Динамо здобуває трофей

Вчора в Україні офіційно стартував новий футбольний сезон. Як завжди, це матч за Суберкубок України.

У ньому між собою зустрілися гранди українського футболу чемпіон країни і володар Кубка донецький Шахтар та київське Динамо.

Гра завершилася перемогою команди із столиці з рахунком 3-1.

До цього матчу фахівці відносяться по-різному. Одні говорять, що ця гра чергова підготовка до нового сезону, інші ж, що нічого подібного. Трофей є трофей. Я напевно таки погоджуся із другим варіантом.

Звітний поєдинок команди розпочали без розвідки. Було помітно, що суперники на полі хочуть забити швидкий гол.

Першим це вдалося зробити команді із столиці.

5 хвилина – Ярмоленко увірвався у штрафну Шахтаря, де його зупинили недозволеним прийомом. Пенальті.

До м’яча підійшов Олег Гусєв і вдало реалізував цей вирок.

Раділи прихильники київської команди не довго.

Вже через 9 хвилин донеччани відігралися.

14 хвилина – Шахтар розіграв кутовий і Фернандіньо чудовим ударом зрівнює рахунок. Варто відзначити, що у цьому епізоді грубо помилився кіпер Динамо Шовковський.

Потім були моменти як в однієї, так і в іншої команди. Навіть я би сказав, що Шахтар краще виглядав у цей проміжок часу.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Хто стане суперником Шахтаря в 1/8 фіналу?

Але, забило Динамо.

32 хвилина – Гусєв навісив зі штрафного і Діакате відзначає своє повернення у клуб таким важливим голом.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги київської команди.

Друга половина зустрічі повністю проходила за переваги Шахтаря. От-от, здавалося, що «гірники» відіграються. З кожною хвилиною натиск зростав і зростав.

Але, сталося все навпаки.

83 хвилина – чудова контратака вдалася київському Динамо. Єременко скинув шкіряного на Мілевського і Артем ставить жирну крапку у цьому матчі.

Після цього епізоду, Шахтар вже був демобілізованим.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Динамо із рахунком 3-1, а це означає що саме київська команда стає володарем Суперкубка України.

Через декілька днів стартує і чемпіонат України. 8,9, 10, 11 липня відбудеться перший тур.