Кличко переміг Хея (відео)

Кличко переміг Хея

Хто тільки не говорив про цей боксерський поєдинок: на вулиці, в інтернеті, між друзями, сусідами, коханою дівчиною, всі згадували, що у ніч із суботи на неділю у світі відбудеться велика подія у світі боксу – бій між нашим Володимиром Кличком і британцем Девідом Хеєм.

На кону було все, якби Володя програв, то позбувся би всіх своїх титулів, але, якщо б переміг, то нарешті би збулася мрія братів одночасно володіти всіма поясами.

Радує те, що близько о пів другої ночі, коли вже досить сильно хотілося спати, Україна таки побачила тріумф українського спортсмена.

Всі судді одноголосно віддали перевагу Кличку з рахунком: 118-108, 117-109 и 116-110.

Сам поєдинок викликав великий ажіотаж у світі. Ще б пак, на кону було все. А заяви британського боксера вже повторювали чуть не всі любителі цього виду спорту.

«Я пожму тобі руку в лікарні». Нічого собі заявочки з боку Хея. 😀 Як бачимо, це були всього лиш розмови.

З перших раундів Володимир був обережний, Хей бігав по рингу і ухилявся.

3 раунд приніс загострення, Девід у своїх стрімких наскоках відзначився парою влучань, а Володимир провів непогану серію ударів, після якої Хей показово покривлятися, мовляв, зі мною все в порядку.

Після цього бій не став цікавішим. Обидва боксери і на далі гнули свою лінію.

Також читайте:   Футбол. Чернігівське fan cup-2014 (фото)

Хей тримав дистанцію, він був незручний для Кличка. У ближній бій, як радив Холіфілд, Девід Хей перейти не міг – сам боявся цього. Відчайдушні кидки вперед Хея завершувалися хіба що його падінням. У цьому бою Девід був чітко націлений на падіння, шкода, тільки, що він падав сам, не дозволяючи собі допомогти. При цьому з своїх падінь він намагався вичавлювати якусь користь, апелював до судді.

У 7 раунді у Володимира забрали очко, а в 11 після чергового зльоту і посадки Хея на рингу Кличко тільки розвів руками, а рефері, якому це вже набридло, відрахував британцеві нокдаун.

Бачачи, що він програє, британець у 12 раунді збільшив темп і намагався нокаутувати Володю, але Кличко цього зробити не дав, хоча у одному із епізодів він таки добряче дістав.

Жаль тільки, що Володимир не переміг нокаутом, а довелося боксувати всі 12 раундів і переможця виявляти за допомогою суддівського рішення. Але, перемога є перемога і, як відомо, переможців не судять.

Кличко переміг, Хей таки змушений був пожати руку нашому спортсмену, а Україна і прихильники братів Кличків святкує і буде це ще робити досить довгий час.

Фото: sport.ua.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Myslinsky 03.07.2011 пише:

  ну Хею теж потрібно надати належне…він досить непогано боксував, я вже не пам*ятаю настільки гідного суперника для Вови…але язик йому таки прикоротили 😆

 2. russo turisto 03.07.2011 пише:

  Смотрел поединок до конца. Жалко, что Кличко эту обезьяну не положил. Но хочу отметить – сильнее братьев Кличко никого больше нет.

 3. VIK 04.07.2011 пише:

  russo turisto пише: Но хочу отметить – сильнее братьев Кличко никого больше нет.

  Якщо в боксі, то зараз вони самі сильніші.
  Але, якщо взагалом, то думаю, що є сильніші за братів Кличко!

 4. Stakeholder 04.07.2011 пише:

  VIK, кеп, ви як завжди в десятку 😀

 5. Bobbie Vinton 06.07.2011 пише:

  Не сперечатимусь про наполегливість і працелюбність наших спортсменів, але теж скажу що їм трошки пощастило, бо вони живуть в період відсутності “монстрів” боксу, які існували в момент апогею боксу як такого( 80 – поч. 90 рр), коли виступали такі спортсмени як Тайсон, про якого кажуть: “Що це не спортсмен – а епоха”, молодий Холліфілд, Льюіс..Впевнений,якщо б спортивна карєра наших співвітчизників припала на цей період вони далеко б не досягнули того, чим зараз володіють..

 6. Bobbie Vinton 06.07.2011 пише:

  Але всеодно – вони молодці, безперечно)

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Як Воробус переміг у блогобитві

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*