Футбол. Ліга Європи. ПАОК 2:0 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. ПАОК 2:0 Карпати (відео)

Ми ще поборемося?

У першому поєдинку за вихід у груповий етап Ліги Європи львівські Карпати на виїзді зустрічалися із грецьким ПАОКом.

На жаль, гра завершилася нашою поразкою із рахунком 0-2.

Перед цим поєдинком одразу ж пригадалися минулорічні поєдинки нашою команди проти Галатасараю. Тоді, ми перемогли у цьому двобої і цілу осінь насолоджувалися матчами другого за престижністю футбольного турніру Європи.

Цьогоріч хочеться подібного, але, судячи по результату першого поєдинку, щось не дуже.

Переходимо до самого поєдинку.

Розпочався він із атак Карпат, які вже на перших хвилинах могли відкрити рахунок у зустрічі. Чудовий момент мав Худоб’як, але захисник ПАОКа в останній момент виніс шкіряного із лінії порожніх воріт.

Відповідь греків була фатальною.

15 хвилина – Гарсія навісив у штрафну і Атанасіадіс чудово пробив головою. На жаль, але гра головою є проблемою всіх українських команд. Ми любимо пропускати то з кутових, то зі стандартів.

Після цього епізоду гра заспокоїлася і команди створювали моменти зрідка. Згодом був не зарахований гол Лукаса. Суддя поєдинку сказав, що іспанець зіграв рукою. Хоча, я так не думаю і повтор це показав.

Також читайте:   Євро-2022: визначились суперники збірної України

Друга половина зустрічі аналогічна першій. Карпати мали моменти, а натомість пропустили знову.

55 хвилина – чудовий удар вдався Ліно і ми вже програємо 0-2. Чесно кажучи, мені здається, що кіпер Карпат Тлумак мав рятувати команду у цьому епізоді.

До кінця поєдинку львівська команда чогось небезпечно так і не змогла створити, а ось господарі поля могли і взагалі перемогти з великим рахунком, але то не влучність футболістів, то наш голкіпер не дозволили їм це зробити.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу грецьких футболістів із рахунком 2-0.

Тепер вся надія Львова на домашній поєдинок, який відбудеться 25 серпня. Треба відігравати гандикап у два м’ячі.

Чи під силу це нам? Важко сказати, ігрова форма Карпат бажає бути кращою, але побачимо.

25 серпня, стадіон «Україна», 21 година 45 хвилин, Карпати – ПАОК.