Футбол. Ліга Європи. Сент-Патрікс 1:3 Карпати - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Сент-Патрікс 1:3 Карпати

Сент-Патрікс - Карпати

Вчора у повторному матчі Ліги Європи львівські «Карпати» на виїзді зустрічалися з командою «Сент-Патрікс» з Дубліна. Ситуація із зустріччю була доволі складна, бо через фінансові непорозуміння з керівництвом клубу, «святі» не збиралися виходити на гру. Все ж гра відбулася і результат порадував львівських уболівальників.

Судити про гру мені було доволі складно, так як ніякої трансляції не було. Про результат стало вже відомо лише після закінчення гри.

Гра почалася доволі активно, бо «Сент-Патрікс» озираючись на попередню гру змушений був йти в атаку, ну а «Карпати» завжди намагаються забити першими.

Та давайте все по-порядку.

8 хвилина – Ігор Худоб’як кидає у прорив Сергія Зеньова але він не дав собі ради із захисниками «святих».

Доволі неприємний інцидент стався на 17-й хвилині гри, коли на полі зіткнулися Сергій Зеньов та Стефен Бредлі. Внаслідок цього зіткнення останній на 23-й хвилині був змушений покинути поле, а він був організатором атак та кращим гравцем «Сент-Патріка» і це було доволі важкою втратою для команди суперника.

22 хвилина – Сергій Зеньов завершує красиву комбінацію, в якій прийняли участь Кополовець та Ткачук, і він з правого кута карного майданчика забиває в дальню «дев’ятку» красивого гола.
Забитий гол поставив перед «святими» дуже складну задачу, адже щоб вийти у наступне коло їм потрібно забивати чотири голи.

Також читайте:   ЧС-2021: стали відомі всі пари 1/8 фіналу

До кінця першої половини ніяких важливих подій на полі не відбулося і після свистка арбітра всі пішли на відпочинок.

Друга половина гри не принесла ніяких кардинальних змін і «Карпати» продовжували контролювати ситуацію на полі.

57 хвилина – після подачі кутового біля наших воріт, на другому темпі, після прострілу Деріла Каванага та кількох рикошетів Мак-Міллан проштовхує м’яч у сітку «Карпат». Рахунок стає нічийним – 1:1.

Забитий гол додав снаги нашим супротивникам по Євролізі і вони кинулися в атаку. Це дало можливість «Карпатам» проводити швидкі контратаки.

64 хвилина – Сергій Зеньов віддає пас Ігорю Худоб’яку і той красивим ударом хоронить надії «Сент-Патріка».

83 хвилина – Андрій Ткачук виходить на зустріч з воротарем «святих» але його удар вдало блокує захисник. На добиванні першим був Ігор Ощипко, який поставив крапку у цьому матчі – 3:1 на користь «Карпат».

Гра на цьому не завершилася і продовжувала тримати глядачів у напрузі. Як з одної так і з другої сторони виникали гольові моменти але рахунок до кінця гри не вдалося нікому змінити.

Фінальний свисток арбітра з Румунії зафіксував переконливу перемогу львівських «Карпат». Наша команда йде далі.

P.S. Щойно став відомий суперник «зелено-білих» у наступному турі Ліги Європи – це команда ПАОК із Греції.

Автор статті: Jorgen.