Футзал. Суперкубок. Ураган 4:3 Енергія (відео)

Ураган-володар Суперкубка України

Вчора в Україні матчем за Суперкубок України офіційно стартував новий футзальний сезон. Між собою зустрічалися наша львівська Енергія і івано-франківський Ураган.

На жаль, гра завершилася нашою поразкою 3-4.

Як проходила гра, чому ми програли та багато іншого читайте далі.

Гра проходила у Івано-Франківську. Ви спитаєте чому так? А такий регламент, що чемпіон країни, а ним, як відомо, є Ураган, вибирає місце проведення поєдинку. На цю гру планував завітати і ваш автор, але, так і не відбувся мій візит у сусіднє місто.

Переходимо до поєдинку, а він був цікавим. Ще б пак, гра тримала у напрузі глядачів обидвох команд до останнього моменту.

Як відомо, перед початком цього сезону у обидвох командах відбулися зміни у складах. Зокрема, до івано-франківської команди долучилися троє бразильців, але вони у цій грі не змогли брати участь через затримку із Бразилії їхніх трансферних листів. Добре це чи ні, не знаю, нехай на це питання дискують тренери команд.

Розпочався поєдинок в’яло. Команди побоювалися одна одну, це і не дивно, на кону був серйозний трофей. Але, так тривало до 5 хвилини поєдинку, коли Цвєлих відкрив рахунок у зустрічі дальнім ударом зі штрафного.

Плюс Енергія досить швидко заробила 5 фолів і кожен фол для нашої команди міг стати останнім перед тим, як Ураган би пробивав пенальті.

Але, не так погано вже і виглядала наша команда. На 12 хвилині ми відігралися, «енергетики» заробили штрафний Легчанов відпасував на Павленка і Максим зрівняв рахунок у матчі.

Але, на перерву ми все ж пішли програючи. Це Сержао вдало пробив на 20 хвилині.

У другому таймі взагалі були терези, вперед виходила то одна то інша команда.

26 хвилина – Макаєв (2-2)

37 хвилина – Чепорнюк (2-3)

Ураган, рятуючи гру, перейшов на гру у п’ятьох і вже за декілька миттєвостей рахунок був рівний. Це Максим Павленко після удару когось із франківців зрізав м’яча у свої ворота.

А на 40 хвилині для Енергії настав і взагалі шок. Масована атака Урагану завершилася точним ударом Біро Жаде.

На цьому гра і завершилася.

Звучить фінальна сирена, яка, на жаль, фіксує перемогу Урагану, який здобуває свій черговий трофей. Енергія ж залишається з нічим.

Тепер вся увага команд переходить на чемпіонат, який стартує вже 4 вересня.

Вперед, Енергія. Треба повертати чемпіонський титул.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. bachkur 31.08.2011 пише:

    Шкода, що Львів здув(( Муслінскі можеш тішитись 👿 👿 👿

  2. ГОПНІК 31.08.2011 пише:

    енергія лайдаки 😈 😈 😈

  3. Архіваріус 31.08.2011 пише:

    ГОПНІК, Лайдаки, чи не лайдаки, але перемагає завжди сильніший. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*