Футбол. Чемпіонат України. ПФК Олександрія 1:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. ПФК Олександрія 1:1 Карпати (відео)

Екс-гравець Карпат забирає три очки

У 9-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із командою ПФК Олександрія.

Гра завершилася результативною нічиєю 1-1.

Після паузи, викликаної товариськими матчами нашої збірної, поновився чемпіонат України з футболу.

Наша команда – львівські Карпати після невдалого старту будь-що хоче реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Матчі із лідерами позаду, тому не те що можна, а треба набирати очки.

Черговим суперником львівської команди став дебютант прем’єр-ліги – ПФК Олександрія. Ясне діло, що команда Кононова їхала у гості до цієї команди лише за перемогою, але, на жаль, і на цей раз її здобути так і не вдалося.

Розпочався матч із стартового натиску господарів поля. Вони будь-якою ціною хотіли забити швидкий м’яч, але Карпати натиск стримали і поступово почали створювати свої момент за моментом. У нас могли відзначитися Батіста і Федецький, але…

Перший тайм так і завершився нулями на табло.

Друга половина зустрічі проходила у більш цікавішій боротьбі. Не встигли команди як слід розігрітися після перерви як Карпат відкрили рахунок у грі.

51 хвилина – Ткачук навісив у штрафну господарів, Лукас скинув шкіряного під удар Батісті і бразильський легіонер Карпат відкриває рахунок у грі.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Зоря вдома поступається Легії (відео)

Після цього епізоду пішла як-то кажуть – «жара».

Олександрійські футболісти побігли всією командою відіграватися, а Карпати грали на контратаках. Моментів команди створили безліч.

Так тривало до 72 хвилини. Саме тоді господарі поля заробили кутовий і після його подачі Тарас Кабанов ударом головою зрівнює рахунок у грі. Удар звісно що з розряду фантастичних, але щастить сильнішим.

До кінця поєдинку львівська команда намагалася таки вирвати перемогу, але на шляху ударів ставали або кіпер Олександрії, або ж неточність наших гравців. А шкода, тут три очки треба було брати.

Звучить фінальний свисток, який фіксує нічию 1-1 між цими командами, яка напевно більше на руку, все-таки, господарям поля.

Після 9-ти турів Карпати набирають 6 очок і посідають 14-те місце у турнірній таблиці.

Наступну гру наші земляки проведуть 17 вересня. У цей день Карпати на своєму полі прийматимуть гостей із Києва, а саме Оболонь.

Початок гри о 18 годині 30 хвилин. Пряму трансляцію цього поєдинку можна буде переглянути на телеканалі «Футбол».