Футбол. Кубок України. 1/16 фіналу. ФК Полтава 0:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Кубок України. 1/16 фіналу. ФК Полтава 0:1 Карпати (відео)

Герой поєдинку

Сьогодні в Україні був великий футбольний день. Проходили матчі 1/16 фіналу Кубка України.

На цій стадії змагань виступають і наші Карпати, які гостювали у ФК Полтава.

Як завершилася гра, чи виникли труднощі у грі із суперником із першої ліги та багато іншого читайте далі.

Після невдалого старту у чемпіонаті України тепер для Карпат єдиний вихід потрапити у Лігу Європи через Кубок України, який або треба виграти або хоча б грати у фіналі. Звісно, що це завдання не з легких, але з чим чорт не жартує.

Якщо хтось думає, що ця гра для львівської команди далася легко, той помиляється. Фк Полтава протягом цілого поєдинку вдало захищалася і що більше, у другому таймі гравці цієї команди навіть мали два хороших моменти, щоб вийти вперед у рахунку, але нам пощастило.

А що ж Карпати? На гру у Полтаву наші гравці приїхали не у найсильнішому складі, але попри те, вони львів’яни повністю володіли ініціативою, створювали моменти, але забити ніяк не вдавалося.

Кононов почав робити заміни.

Час спливав, а голу все не було і не було. Невже буде додатковий час? А там пенальті і можна ж програти. Всяке буває, але тренер Карпат кинув у бій свого джокера Лукаса, який значно загострив гру.

Також читайте:   Футбол. Чому Блохін програв Луческу?

Але, відзначився інший легіонер Карпат, на 71 хвилині – подача кутового, серія рикошетів, м’яч відлітає до Борги і він ударом головою відкриває рахунок у матчі.

Звучить фінальний свисток, який фіксує таки перемогу львівських Карпат із рахунком 1-0.

Команда зі Львова виходить у наступний раунд змагань. Хто буде їхнім суперником на цій стадії Кубка дізнаємося трішки пізніше.

Волинь 7 : 1 Іллічівець.

Переможці поєдинків виходять у 1/8 фіналу.

Нагадуємо також, що наступний матч у чемпіонаті львівські Карпати зіграють 26 вересня. У цей день наші земляки гостюватимуть у Донецьку в Металурга.

Початок цього поєдинку о 19 годині 45 хвилин. Пряма трансляція матчу на каналі «Футбол».